پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۲۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«داماد سیداحمد خاتمی» یا «فامیل محمدباقر نوبخت»؟

چندروز پس از خبر انتصاب داماد احمد خاتمی در سازمان برنامه و بودجه، او ضمن رد هرگونه رایزنی و سفارش اعلام کرد که دامادش برادر عروس آقای نوبخت است. این موضوع تا حدودی افکار عمومی را قانع کرد.

«داماد سیداحمد خاتمی» یا «فامیل محمدباقر نوبخت»؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، چند روزی می شود که درباره انتصاب یکی از نزدیکان آیت الله احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران حرف و حدیث هایی به میان آمده، بعد از ماجرای داماد روحانی و سمت جدیدش در وزارت صنعت به ناگهان ماجرای سمت داماد احمد خاتمی در سازمان برنامه و بودجه رسانه ای شد.

اما تنها چند روز پس از رسانه ای شدن این موضوع آقای خاتمی با انتشار نامه ای اعلام کرد که انتصاب داماد او در این سمت به سفارش او نبوده است و در جریان آن نبوده است.

با این وجود کاربران زیادی در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. کاربر حسن آقاجانی نوشته است:

چند روز پس از واکنش های منفی به این افشاگری، آیت الله احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در برنامه ۱۰:۱۰ دقیقه باشگاه خبرنگاران جوان شرکت کرده و در گفتگوی صریح با وحید ایمانی صحبت های جدیدی را در این خصوص بازگو کرد. مجری این برنامه در توییتر خود پس از پایان برنامه نوشت: «از آقای خاتمی پرسیدم علت انتصاب داماد شما در سازمان برنامه و بودجه چه بود؟ گفتند: داماد من برادرِ عروسِ اقای نوبخت است و این انتصاب هیچ ارتباطی به من ندارد.»

این توییت و مطرح شدن رابطه فامیلی داماد احمد خاتمی با نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه بیش از هر زمان و هر توضیح دیگری افکار عمومی را قانع کرد.   گفتی است این مجری صداوسیما ساعاتی پس از انتشار این مطلب به دلایل نامعلومی توییت مورد نظر را از حساب توییتری خود حذف کرده است.  

منبع مهر
کلید واژه :

داماد احمد خاتمی

،

امام جمعه موقت تهران

ثبت نظرات
captcha