قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۲۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نسخه ایرانی «دختر خداحافظی» در راه جشنواره فجر

شبنم مقدمی در فیلم خداحافظ دختر شیرازی نقشی را بازی می کند که مارشا میسن در سال ۱۹۷۷ در فیلم کلاسیک «دختر خداحافظی» بازی کرده بود. «خداحافظ دختر شیرازی» برای نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

نسخه ایرانی «دختر خداحافظی» در راه جشنواره فجر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شبنم مقدمی در فیلم «خداحافظ دختر شیرازی» نقشی را بازی می کند که مارشا میسن در سال ۱۹۷۷ در فیلم کلاسیک «دختر خداحافظی» بازی کرده بود. «خداحافظ دختر شیرازی» برای نمایش در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. 

این فیلم که به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی جلوی دوربین رفته، اقتباسی است از فیلمنامه نیل سایمون با نام « دختر خداحافظی» که براساس آن فیلمی به کارگردانی هربت راس در ژانر کمدی رمانتیک ساخته شد.  نقش کاراکتر زن و مرد این فیلم را مارشا میسن و ریچارد دریفوس بازی کرده اند که در نسخه ایرانیزه شده آن شبنم مقدمی و خود افشین هاشمی ایفاگر این  شخصیت‌ها هستند.

«خداحافظ دختر شیرازی» این روزها مراحل پایانی فنی خود را پشت سر می گذارد. در این فیلم علاوه بر مقدمی و هاشمی بازیگران دیگری چون رویا تیموریان، حسین یاری، حسین محب اهری، هومن برق نورد، مونا فرجاد و ... بازی کرده‌اند.

منبع ای سینما
کلید واژه :

فیلم خداحافظ دختر شیرازی

،

جشنواره فیلم فجر

،

افشین هاشمی

ثبت نظرات
captcha