پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۲۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تئاتر کمدی آقای رییس در باشگاه خوشگذرونا

پیمان صفا نویسنده و کارگردان در گفتگو با باشگاه خوشگذرونا با بیان اینکه تئاتر و نمایش های کمدی که روی صحنه اند به نوعی وارث نمایش های سیاه بازی و سنتی هستند، تصریح کرد: در تئاتر ما موقعیت های کمدی مان، نمایش های ایرانی است و بجای تکنیک های سیاه بازی و برده های سیاه از لهجه و گویش های مختلف که شیرین اند، استفاده می کنیم.

تئاتر کمدی آقای رییس در باشگاه خوشگذرونا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بنابر اعلام باشگاه خوشگذرونا، حضور گروه های تئاتر برای مردم جاذبه هایی را ایجاد خواهد کرد که علاوه بر تماشای تئاتر طنز برای دیگر قسمت های تئاتر نیز می تواند جذاب باشد.
 صفا نویسنده و کارگردان تئاترکمدی آقای رییس، با عنوان اینکه نمایش ما با فضایی کاملا متفاوت که رویای سه آدم است و اتفاقات زیادی برایش می افتد، یادآور شد: این نمایش هرشب ساعت ۲۱ در تئاتر دماوند برگزار می شود و علاقمندان به تئاترهای کمدی را به تماشای این برنامه دعوت و پیشنهاد می کنم برای سهولت در خرید از سایت باشگاه خوشگذرونا بلیط این تئاتر را تهیه کنند. 

وی در ادامه ذکر کرد: از شش سالگی نقش دختر امام حسین (ع) را بازی و نوحه خوانی می کرد و ۳۱ نمایش کودک و ۲۶ سال سابقه تئاتر دارم و در حال حاضر مدیر سالن دماوند هستم. 
مدیر تئاتر دماوند، آسیب های تئاتر کمدی را مربوط به عدم حمایت مسئولان این عرصه دانست و عنوان کرد: متاسفانه ما از کمترین تسهیلات، حمایت تبلیغی برخورداریم و هنر تئاتر هنوز در کشور ما جدی گرفته نشده که همین امر باعث رکود و عدم استقبال تماشاگر می شود. امروز تئاتر کمدی ما بیمار است که اگر درست از آن مراقبت کنیم به بهترین نحو می شود برای جامعه از این حوزه استفاده کرد. 

بازرس انجمن صنفی تئاترهای کمدی در ادامه افزود: مردم عام نسبت به خواص از تئاتر کمدی بیشتر استقبال می کنند، هر چند با توجه به ویژگی مردم ایران، ایجاد موقعیت کمیک و خنداندن آنان دشوار است. در تئاتر چالش های کاری بین نمایش ها وجود دارد؛ یکی از بزرگترین مشکلات ما وجود گروه های زیاد و عدم کیفیت صحیح است که نیاز به رسیدگی بیشتر دارد تا مجوز ارائه نمایش به سادگی صورت نگیرد. 

 مدیر تئاتر دماوند با عنوان اینکه ما به دلیل اعتقادی که به خانواده گرایی داریم سعی می کنیم به افراد مجرد بلیط فروخته نشود و دوست داریم همه با خانواده خود به تماشای تئاتر بیایند، خاطرنشان کرد: در بحث عدم حضور مجردها چون بیشتر از بحث درآمدزایی و انتفاع شخصی به فکر  فرهنگ سازی هستیم، در خیلی مواقع با نقدهایی هم روبرو شدیم. ما موضوع خانواده گرایی را در نمایش نامه هایمان هم استفاده می کنیم که باعث شده خیلی از جوان ها با خانواده هایشان به تماشای دیدن نمایش ما بیایند.

بازرس انجمن صنفی تئاتر کمدی با اشاره اینکه ما به هیچ نهادی وابسته نیستیم بیان کرد: هنرمندان گروه تئاتر کمدی جزو شریف ترین قشرها به حساب می آیند، چون با بیشترین نقدها و کمترین حمایت ها باز تمام تلاش خود را برای شاد کردن دل مردم و تماشاگران می کنند و ما همیشه موضوعات و اتفاقاتی را بوجود می آوریم که در نمایش های دیگر انجام نشده باشد و از تمام موزیک ها و آیین های ایرانی استفاده می کنیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

پیمان صفا

،

باشگاه خوشگذرونا

،

نمایش های کمدی

ثبت نظرات
captcha