پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۲۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سمینار عمومی یا تبلیغات انتخاباتی؟!

دعوت بنی تمیم از هیات های کشتی جنجالی شد

دعوت از روسای هیات های استانی توسط سرپرست فدراسیون کشتی شائبه هایی را ایجاد کرده است.

دعوت بنی تمیم از هیات های کشتی جنجالی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در شرایطی که نزدیک به ۲ ماه از سرپرستی حمید بنی تمیم در فدراسیون کشتی می گذرد، هنوز خبری از آغاز پروسه انتخابات نیست.

با اینکه وزارتخانه تاکید دارد سرپرست فدراسیون ها نباید برای انتخابات ثبت نام کنند، گویا بنی تمیم تصمیم خود را برای حضور در انتخابات گرفته است.

این روزها شائبه های زیادی پیرامون حمایت روسای هیات های استانی از بنی تمیم به خاطر نزدیک بودن او به رسول خادم شنیده می شود. در این میان سرپرست فدراسیون روز چهارشنبه سمیناری را با حضور روسای هیات های استانی ترتیب داده و با آنها به صورت حضوری دیدار خواهد کرد.

بیست و نهمین سمینار عمومی هیات های کشتی استان های کشور از ساعت 14 روز چهارشنبه، پنجم دی در خانه کشتی عبدالله موحد تشکیل خواهد شد.

در صورتجلسه این نشست آمده است:

١-بررسی فرآیند انتخاب تیم ملی آزاد و فرنگی در سال فنی ٩٧-٩٨
٢-بررسی تقویم فنی سه ماهه فدراسیون
٣-اشل جدید حق الزحمه مدرسان و نمایندگان فدراسیون در برگزاری کلاس های آموزشی
٤-ارائه گزارش از نرم افزار ثبت نام کشتی گیران در سامانه کارت ملی کشتی

کلیدی نبودن موضوعات مطرح شده در این جلسه و تعیین تکلیف تیم های ملی قبل از مشورت با هیات های استانی باعث شده تا این شائبه به وجود بیاید که بنی تمیم در این جلسه قصد دارد تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کرده و به زبانی ساده تر رای جمع کند.

رضا لایق، دبیر فدراسیون کشتی در واکنش به این شائبه به وجود آمده به تسنیم گفت: « اصلا بحث کار تبلیغاتی نیست. ما داریم کارها را جلو می بریم و سمینار عمومی هیئت ها به صورت روتین و تقریبا هر ماهه برگزار می شود. ما در سال بین 10 تا 12 سمینار داریم و تمام برنامه های مان باید به تصویب سمینار هیئت ها برسد چون در این سالها خواستیم کارها با مشورت و نظرخواهی از هیئت ها پیش برود.»

منبع ورزش سه
کلید واژه :

تبلیغات انتخاباتی

،

بنی تمیم

،

کشتی

ثبت نظرات
captcha