پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۲۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آخرین وضعیت جسمانی آیت الله مؤمن در بیمارستان/ عمل جراحی مغز با موفقیت انجام شد

رئیس بیمارستان شهید بهشتی قم گفت: عمل جراحی مغز آیت الله مؤمن با موفقیت انجام شد و ایشان در بخش آی سی یو بیمارستان بستری هستند.سی تی اسکن مجدد مغز بعدازظهر روز گذشته انجام شد و با توجه به افزایش مختصر خونریزی نسبت به صبح، تصمیم به جراحی گرفته شد که عمل جراحی باهدف کاهش فشار مغز توسط تیم مجرب با موفقیت صورت گرفت.

آخرین وضعیت جسمانی آیت الله مؤمن در بیمارستان/ عمل جراحی مغز با موفقیت انجام شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،رئیس بیمارستان شهید بهشتی قم گفت: عمل جراحی مغز آیت‌الله مؤمن با موفقیت انجام شد و ایشان در بخش آی سی یو بیمارستان بستری هستند.

سید یاسر فروغی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به روند درمانی آیت‌الله مؤمن اظهار داشت: سی‌تی‌اسکن مجدد مغز بعدازظهر روز گذشته انجام شد و با توجه به افزایش مختصر خونریزی نسبت به صبح، تصمیم به جراحی گرفته شد که عمل جراحی باهدف کاهش فشار مغز توسط تیم مجرب با موفقیت صورت گرفت.

وی با بیان اینکه پس از جراحی وضعیت ایشان پایدار است و هوشیاری ایشان تا حدودی بهتر شده تصریح کرد: در حال حاضر آیت‌الله مؤمن در بخش آی سی یو بیمارستان بستری هستند و تیم پزشکی بیمارستان تمامی اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

شایان‌ذکر است آیت‌الله مؤمن به دلیل کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان منتقل و تمامی اقدامات پزشکی انجام‌شده است. آیت‌الله مؤمن نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم قم در این مجلس است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

وضعیت جسمانی آیت الله مؤمن

،

بیمارستان شهید بهشتی قم

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha