پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۱۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فصل دوم برنامه شوکران تولید می شود

«مسعود معینی پور» مدیر شبکه چهار بیان کرد: فصل دوم برنامه تلویزیونی «شوکران» طراحی شده و امید است در اوایل سال آینده، روی آنتن برود.

فصل دوم برنامه شوکران تولید می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «مسعود معینی‌پور»، مدیر شبکه چهار سیما در گفت‌وگو با یک خبرگزاری از پایان فصل اول برنامه تلویزیونی شوکران خبر داد و گفت: به علت استقبال گسترده و مطالبه زیاد مخاطبان، دوشنبه این هفته گفت‌وگو با دکتر حسین کچوئیان بازپخش خواهد شد و فصل اول شوکران با این برنامه خاتمه می‌یابد.

معینی‌پور افزود: برنامه شوکران نماد روشنفکری انقلاب اسلامی است و راهی پر پیچ و خم را آغاز کرده است. چارچوب و خط مشی های فصل دوم شوکران طراحی شده  و امید است در اوایل سال آینده، روی آنتن برود. این برنامه با مشارکت حوزه هنری تولید شده و ادامه خواهد داشت.

عضو هیات علمی دانشگاه باقر العلوم (ع) خاطر نشان کرد: گفت‌وگوهایی با آقایان دکتر علینقی مشایخی، دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی، دکتر داور شیخاوندی و دیگر اندیشمندان نیز انجام شده است که در مجال بعدی این برنامه در کنار دیگر گفت‌وگوها پخش خواهد شد.

برنامه شوکران که ساخت فصل اول آن از پائیز ۱۳۹۶ آغاز شده است، به سردبیری پیام فضلی‌نژاد و تهیه‌کنندگی علی قربانی از مرداد ماه ۱۳۹۷ به مدت ۵ ماه روی آنتن شبکه چهار سیما بود.

منبع سینما پرس
کلید واژه :

برنامه شوکران

،

مسعود معینی پور

،

شبکه چهار سیما

ثبت نظرات
captcha