قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۱۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کوواچ: نشان دادیم چه تیم قوی ای هستیم

نیکو کوواچ سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی 3-0 این تیم مقابل آینتراخت فرانکفورت در آخرین هفته پیش از وقفه زمستانی بوندس لیگا به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.  

کوواچ: نشان دادیم چه تیم قوی ای هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بایرن مونیخ دیروز شنبه در شهر فرانکفورت به مصاف تیم آینتراخت رفت و توانست با ارائه ی یک بازی برتر با نتیجه ی 3-0 به پیروی برسد تا اختلاف خود با بوروسیا دورتموند صدرنشین جدول را به شش امتیاز کاهش دهد. بایرن با این پیروزی که پنجمین پیروزی پیاپی این تیم در بوندس لیگا بود نیم فصل اول را با کسب رتبه ی دوم جدول به پایان برد و همه ی اینها باعث شد نیکو کوواچ در پایان این بازی به ستایش از بازیکنان خود بپردازد.

 

کوواچ بعد از بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" به جز بیست دقیقه ی اول بازی ما رویهم رفته نمایش خیلی خوبی داشتیم. ما اوایل بازی نتوانستیم ضدحمله های آنها را خنثی کنیم و همان اوایل بازی چند اشتباه هم داشتیم ولی بعد توانستیم آنچه برنامه ریزی کرده بودیم را به عمل در بیاوریم و روی زمین پیاده کنیم".

 

نیکو کوواچ در ادامه ی صحبت های خود با خبرنگاران افزود:" ما خیلی سریع پاسکاری می کردیم و با زدن ضربات هر چه کمتر به توپ می توانستیم توپ را به هر جایی از زمین که می خواهیم منتقل کنیم. به این ترتیب تیم حریف نمی توانست ما را پرس کند و تحت فشار بگذارد. ما در چند بازی آخر خیلی خوب کار کرده ایم.  این سبک بازی است که بایرن مونیخ را از دیگر تیمها متمایز می کند".

 

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

نیکو کوواچ

،

سرمربی بایرن مونیخ

،

تیم آینتراخت

ثبت نظرات
captcha