پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۱۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بویری: سومی کشتی فرنگی باشگاه های جهان چسبید/ درگیری ام با سرمربی ترکیه جدی نبود

سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه با بیان این که کسب عنوان سومی رقابت های جام باشگاه های جهان کار کمی نیست، گفت: نفرات ما خیلی خوب بودند و کسب این عنوان از مقام اولی هم بیشتر به من چسبید.

بویری: سومی کشتی فرنگی باشگاه های جهان چسبید/ درگیری ام با سرمربی ترکیه جدی نبود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ملک محمد بویری در خصوص کسب عنوان سومی این تیم در رقابت های جام باشگاه های جهان که 29 و 30 آذرماه به میزبانی اردبیل برگزار شد، اظهارکرد: در اولین دیدارمان در این رقابت ها برابر تیم خوب روسیه که از چند کشتی گیر عنوان دار نیز در ترکیب خود بهره می برد، قرار گرفتیم که با توجه به این که کشتی گیران ما پیش از مسابقات رژیم داشتند و  خیلی خوب آماده نشده بودند، شکست خوردیم. اگر ما با روسیه در دیدارهای بعدی مبارزه می کردیم، صد درصد می توانستیم این تیم را شکست دهیم.

وی افزود: کشتی گیر وزن 98 کیلوگرم مان نیز در اردوی پیش از رقابت ها دچار مصدومیت شد و نتوانست برابر روسیه کشتی بگیرد، ضمن این که دو کشتی گیر گرجستانی تیم هم در مبارزه با تیم روسیه نتوانستند انتظارات ما را برآورده کنند و این ها نیز از دیگر دلایل شکست ما برابر تیم روسیه بود.

سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه خاطرنشان کرد: بیشتر کشتی گیران ما از رده سنی جوانان و امید بودند و در کل عملکرد تیم در این دوره از مسابقات خیلی خوب بود و هر آن چه می خواستیم را انجام دادند و انتظارات ما برآورده شد.
 
وی با اشاره به رقابت تیمش در دیدار رده بندی برابر تیم ترکیه و حواشی که در کشتی وزن 63 کیلوگرم ایجاد شد نیز اظهارکرد: ترکیه از پنج شش کشتی گیر قهرمان جهان در ترکیب خود بهره می برد که ما توانستیم این تیم را شکست دهیم و سوم شویم. در این دیدار می خواستند به هر شکل ما را شکست بدهند؛ پس از این که داور در رقابت وزن 63 کیلوگرم رای را به سود کشتی گیر ما اعلام کرد، تیم ترکیه به این نتیجه معترض شد و کشتی گیر خود را به رختکن برد اما پس از 10 دقیقه آن هم وقتی که امتیاز را از کشتی گیر ما گرفتند و به او دادند به روی تشک برگشت که این کار درست نبود و باید این کشتی گیر دیسکالیفه می شد. همین ها باعث ناراحتی من شد و آن درگیری که بین من و سرمربی ترکیه به وجود آمد نیز جدی نبود.

بویری در خصوص قهرمانی بیمه که از چند کشتی گیر خوزستانی نیز در ترکیب خود بهره می برد، گفت: بیمه با توجه به این که از نظر مالی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، توانسته بود تمام کشتی گیران خوب را به خدمت بگیرد و همین موضوع در قهرمانی این تیم بسیار تاثیرگذار بود. این تیم عملکرد خوبی داشت و خوشحالم که یک تیم ایرانی توانست عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. به هر حال فلسفه مسابقات همین است باشگاهی که پول بیشتری داشته باشد، می تواند نفرات بهتری را به خدمت بگیرد.

وی با بیان این که پنجمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در سطح بسیار بالایی برگزار شد، عنوان کرد: کشتی فرنگی چند سالی است که در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و مسابقات جام باشگاه های جهان نیز از اولین دوره تاکنون در سطح خوبی برگزار شده است و امسال نیز نسبت به دوره های قبل از کیفیت بالاتری برخوردار بود. تیم های خارجی با نفرات بسیار خوبی در این مسابقات شرکت کرده بودند و این که توانستیم به عنوان سومی برسیم، کار کمی نیست. ورزشکاران ما خیلی خوب کشتی گرفتند و کسب این عنوان از مقام اولی هم بیشتر به من چسبید.

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

کشتی فرنگی

،

سیناصنعت ایذه

،

جام باشگاه های جهان

ثبت نظرات
captcha