پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۱۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با مربیان ایرانی در آسیا سوم شدیم

نامجومطلق: ملت ایران یک قهرمانی از کی روش طلبکار است

کارشناس فوتبال ایران گفت: ملت ایران یک قهرمانی از کی روش در آسیا طلبکار است زیرا هزینه های زیادی برای تیم ملی و کادرفنی انجام داده ایم.

نامجومطلق: ملت ایران یک قهرمانی از کی روش طلبکار است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید نامجو مطلق در مورد ارزیابی اش از حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا گفت: تیم ملی در جام جهانی نتایج خوبی گرفت و کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشت در حال حاضر نیز با ادامه حضور کی روش در تیم ملی همه انتظار دارند که این روند رو به رشد ادامه پیدا کند. البته ژاپن، کره جنوبی و استرالیا هم در جام جهانی روسیه درخشیدند و این تیم ها نیز مدعی قهرمانی هستند. اکنون فوتبال ایران باتمام هزینه هایی که برای تیم ملی و کارلوس کی روش انجام داده همه انتظار قهرمانی از تیم ملی را در جام ملت ها دارند.

وی در مورد اظهارات کی روش مبنی بر اینکه حضور ژاپن، کره جنوبی و استرالیا در نیمه نهایی تضیمن شده است و ایران باید برای کسب یک جایگاه در نیمه نهایی با تیم های عربستان، امارات، چین و ازبکستان و ... رقابت کند گفت: شاید بتوان این صحبت ها کی روش را نوعی فرار رو به جلو قلمداد کرد. ما همیشه جز مدعیان قهرمانی در آسیا هستیم. شاید این حرف ها برای پایین آوردن سطح توقع باشد. تیم ملی ایران در گذشته با مربیان ایرانی در جام ملت ها به مقام سوم هم رسیده است. حتی در زمان جنگ هم که هزینه ای برای تیم ملی نمی شد ما توانستیم با پرویز دهداری در آسیا سوم شویم. اینکه گفته شود آرزوی ایران رسیدن به نیمه نهایی است حرف درستی نیست.

بازیکن اسبق تیم ملی تصریح کرد: من نمی گویم قهرمانی در جام ملت ها آسیا است با حضور مدعیانی مثل ژاپن و استرالیا و کره جنوبی قهرمانی کار دشواری است ام اینکه بگوییم آروزی ما رسیدن به نیمه نهایی است فرار رو به جلو است بدون تعارف می گویم با هزینه هایی که فوتبال ایران برای کی روش و فوتبال آنجام داده مردم ایران یک قهرمانی به کارلوس کی روش طلب کار هستند.

انتهای پیام

منبع فارس

 

منبع فارس
کلید واژه :

نامجومطلق

،

مربیان ایرانی

،

کی روش

ثبت نظرات
captcha