قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۱۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بوندسلیگای آلمان؛

دورتموند جدال تیم های بالای جدول را برد

تیم صدر نشین دورتموند در نخستین دیدارهفته هفدهم بوندسلیگای آلمان بامداد شنبه مونشن گلادباخ تیم دوم جدول رده بندی این رقابت ها را شکست داد.

دورتموند جدال تیم های بالای جدول را برد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بازیکنان این تیم که درهفته شانزدهم نخستین باخت خود در این رقابت ها را برابر تیم دوسلدورف تجربه کردند دراین هفته با غلبه 2 بر یک برابر تیم دوم جدول این مسابقات ضمن جبران آن شکست تلخ، یک بار دیگر دراین رقابت ها خود نمایی کرده و فاصله خود با این تیم را نیز به 9 امتیاز افزایش دادند.
«سانچو» دردقیقه 42 و «مارکو رویس» دردقیقه 54 برای تیم دورتموند در این دیدار گلزنی کردند و «کریستوف کرامر» نیز دردقیقه 45 برای تیم مونشن گلادباخ گلزنی و دروازه تیم صدر نشین را گشود.
تیم دورتموند با کسب تمامی امتیازات این دیدار 42 امتیازی شد و در فاصله 9 امتیازی تیم مونش گلادباخ درصدرجدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت.
همچنین تیم بایرن مونیخ که هم اکنون با 33 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل گل مناسب تر تیم مونشن گلادباخ دررده سوم جدول این مسابقات قرار دارد فرصت صعود به رتبه دوم را پیدا کرد و درصورت برتری دردیدار امروز شنبه برابر اینتراخت فرانکفورت به این رده صعود خواهد کرد.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

تیم صدر نشین دورتموند

،

بوندسلیگای آلمان

،

مونشن گلادباخ

ثبت نظرات
captcha