قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۱۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی خبر داد؛

هوای تهران به زیر صفر می رسد/ تداوم بارش ها در کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در کشور و کاهش دما در اغلب مناطق کشور طی روزهای آینده خبر داد.

هوای تهران به زیر صفر می رسد/ تداوم بارش ها در کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  احد وظیفه اظهار کرد: با توجه به نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز  ۳۰ اذرماه، برای استان های واقع در شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق، دامنه های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان و بخش هایی از مرکز کشور بارش باران، وزش باد و در نواحی سردسیر و کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه همچنین برای امروز کاهش دمای چهار تا شش درجه ای در نواحی شمالی و شمال شرق کشور انتظار می رود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی بیان کرد: به تدریج از بعد ازظهر امروز فعالیت این سامانه در نواحی غربی تضعیف شده و طی فردا اول دی ماه گستره بارش و وزش باد محدود به مناطقی از مرکز، شرق، شمال شرق و شرق سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز می شود.

وی با اشاره به اینکه روز یکشنبه دوم دی برای سواحل دریای خزر، بارش پراکنده و در نواحی دیگر کشور آسمانی صاف پیش بینی می شود، گفت: دریای خزر طی امروز و فردا  و خلیج فارس و غرب تنگه هرمز از اواخر امروز و طی فردا و پس فردا مواج هستند.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران روز شنبه اول دی ماه نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی با بارش پراکنده و به تدریج کاهش ابر با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه دوم دی ماه صاف تا کمی ابری با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع مهر
کلید واژه :

تداوم بارش ها

،

سازمان هواشناسی

،

وضعیت جوی تهران

ثبت نظرات
captcha