پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۱۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اظهارات پرحاشیه مالک باشگاه استوابخارست رومانی:

خانم ها برای فوتبال آفریده نشده اند

مالک باشگاه استوابخارست در صحبت هایی عجیب و دور از ذهن فوتبال بازی کردن زن ها را برخلاف طبیعت انسانی و کمک به اهداف شیطانی دانست که این موضوع با واکنش های گسترده ای در رسانه ها و فضای مجازی همراه بوده است.

خانم ها برای فوتبال آفریده نشده اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مالک باشگاه استوابخارست در صحبت هایی عجیب و دور از ذهن فوتبال بازی کردن زن‌ها را برخلاف طبیعت انسانی و کمک به اهداف شیطانی دانست که این موضوع با واکنش‌های گسترده‌ای در رسانه‌ها و فضای مجازی همراه بوده است.

به نقل از سایت فورفورتو، جیجی بکالی مالک باشگاه معروف استوا بخارست رومانی طی سخنانی عجیب فوتبال زنان را نقض طبیعت انسان دانست و اعلام کرد خانم ها برای فوتبال آفریده نشدند!

بکالی در پاسخ به این سوال که اگر یوفا او را مجبور کند تا باشگاهش تیم فوتبال زنان داشته باشد، چکار خواهد کرد گفت: در این صورت از سمت خودم کناره گیری خواهم کرد. شما نمی توانید برخلاف خواست خدا عمل کنید. این نوعی کمک به اهداف شیطانی است. چطور یک زن می تواند فوتبال بازی کند؟

این سیاستمدار که بین سالهای ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ عضو پارلمان اروپا بوده است، در ادامه صحبت های خود افزود: زن برای فوتبال بازی کردن ساخته نشده است. فیزیک زن مناسب انجام بازی فوتبال نیست و خطرناک است و بنابراین برخلاف طبیعت انسانی است. ما روی زن‌ها تاثیر بد می گذاریم که به آنها اجازه می دهیم که مثلا فوتبال یا بوکس کار کنند. آنها باید هندبال، والیبال یا بسکتبال بازی کنند و سراغ ورزش های خشن نروند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

باشگاه استوابخارست

،

خانم ها برای فوتبال آفریده نشده اند

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha