پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۱۰۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسابقات کسب سهمیه المپیک نزدیک است اما خبری از اردوها نیست

آقامیرزایی: حریفان قدری داریم باید خودمان را به سطح آنها برسانیم/ قایقرانی مانند دیگر رشته ها پول ندارد

ملی پوش کایاک ایران گفت: حریفان ما در کشورهای مختلف در حال برگزاری اردو هستند اما تمرینات ما تعطیل است.

آقامیرزایی: حریفان قدری داریم باید خودمان را به سطح آنها برسانیم/ قایقرانی مانند دیگر رشته ها پول ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی آقامیرزایی درباره مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام و انتخابی تیم ملی، اظهار داشت: این دوره از مسابقات برعکس سال گذشته خوب بود و تعداد بیشتری شرکت داشتند. حدود 114 ورزشکار در آبهای آرام به رقابت پرداختند. حتی گروه های مقدماتی هم تیم های بیشتری شرکت کرده بودند. مثلا در گروه مردان 4 گروه مقدماتی شرکت داشتند این نشانه خوبی است یعنی همه استان ها فعال هستند.

وی درباره وضعیت اردوهای ملی، عنوان کرد: متاسفانه شرایط برای تیم ملی خوب نیست. اردوها تشکیل نشده است. ما منتظریم رئیس فدراسیون مشخص و  اردوها آغاز شود. حریفان ما در اردوهای برون مرزی هستند و 1.5 ماه است که در اردو به سر می برند این برای ما بد است. چون سال آینده مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو را در پیش داریم.

ملی پوش کایاک ایران در ادامه صحبت هایش با اشاره به حریفان آسیایی، یادآور شد: ازبکستان، قزاقستان و چین حریفان قدری هستند. باید سعی کنیم خودمان را به آنها برسانیم ما خودمان تمرین می کنیم تا سطح آمادگی مان بالا بماند اما تمرین زیر نظر مربی و با برنامه فدراسیون پیش برود نتایج خوبی در آینده برای ما خواهد داشت.

آقامیرزایی افزود: سال دیگر رقابت های انتخابی المپیک است و باید سطح مان را بالا نگه داریم. حدود 2 ماه است که اردوها تعطیل شده و از هر کسی بپرسید، مربیان و ورزشکاران همه نگران هستند. اگرچه ما با تمریناتی که با برنامه خودمان داریم به فکر خودمان هستیم از طرفی به فکر پرچم کشورمان هستیم تا در مسابقات آن را بالا ببریم. این نکته را هم بگویم در بخش کایاک و کانو باید حتما در آسیا طلا بگیریم تا بتوانیم به المپیک راه پیدا کنیم.

وی در ادامه صحبت هایش با اشاره به سختی هایی که قایقرانی دارد، عنوان کرد: قایقرانی رشته جذابی است اما جزو 5 رشته سخت جهان به شمار می رود. در سرما، گرما و آب و هوای مختلف مسابقات برگزار می شود. فرقی نمی کند طوفانی باشد یا آفتابی. این یکی از سختی های این رشته است و هر کسی در قایقرانی کار می کند به خاطر علاقه اش است. مثل والیبال، فوتبال و ... پولی هم ندارد و از طرفی لیگ ضعیفی داریم. چون همیشه در اردو هستیم درآمد آن چنانی نداریم امیدواریم اسپانسرها جذب شوند تا ورزشکاران تیم ملی از طریق لیگ امرار معاش کنند.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

مسابقات کسب سهمیه المپیک

،

علی آقامیرزایی

،

قایقرانی

ثبت نظرات
captcha