پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۴۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های ایران در زنجان آغاز شد

رقابت های قهرمانی پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران از امروز /پنجشنبه/ با حضور 321 ورزشکار به میزبانی استان زنجان آغاز شد.

مسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های ایران در زنجان آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: این رقابت ها در رده های سنی نوجوانان، جوانان بزرگسالان و پیشکسوتان، در سالن 6 هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان انجام می شود.
مهران زرگری افزود: تمام استان ها در این مسابقات شرکت کرده اند و ورزشکاران حاضر در قالب 39تیم باشگاهی و به صورت انفرادی و تیمی به مصاف هم می روند.
وی افزود: پیکارهای رده سنی نوجوانان و جوانان در 12 دسته وزنی و رده های بزرگسالان و پیشکسوتان نیز در 11 دسته وزنی برگزار می شود و زنجان نیز که از قطب های پاورلیفتینگ کشور است در تمام رده های سنی با تیم کامل شرکت کرده است.
زرگری تصریح کرد: کنگره فنی مسابقات چهارشنبه شب (14 آذر) با حضور سرپرستان، مربیان، مسئول کمیته فنی پاورلیفیتیگ کشور و رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان در سالن آمفی تئاتر خوابگاه شهید رستمخانی مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان، با بیان اینکه رقابتهای پاورلیفتینگ بدون لوازم باشگاه های ایران در زنجان در سطح بالایی برگزار می شود گفت: ورزشکاران ملی پوش قدر و عنوان دار در این مسابقات حضور دارند که کار را برای رقابت و کسب پیروزی سخت و نفس گیر می کند.
زرگری تصریح کرد: امروز /15 آذر/ یک دوره کلاس داوری درجه سه پاورلیفتینگ نیز در حاشیه این رقابت ها برگزار خواهد شد که به حتم با استقبال ورزشکاران علاقه مند به حرفه داوری مواجه خواهد شد.
در زمان حاضر بیش از 120 باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در سطح این استان فعال است و 10 هزار ورزشکار نیز به صورت رسمی و بیمه شده و تحت پوشش هیات در باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان فعالیت می کنند که هفت هزار نفر آنان مرد و مابقی نیز زن هستند.
انتهای پیام 

منبع ایرنا

منبع ایرنا
کلید واژه :

مسابقات پاورلیفتینگ

،

پاورلیفتینگ

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha