قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۱۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اقدام غیرمنتظره ترامپ در آستانه نشست گروه ۲۰/ دیدار رسمی با روسای جمهور ترکیه و کره جنوبی هم لغو شد

«سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ قصد ندارد در آرژانتین، با «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه و «مون جائه-این» رئیس جمهور کره جنوبی دیدار رسمی داشته باشد.ترامپ پیشتر به دلیل تنش های اخیر بین مسکو و کی یف درپی توقیف سه شناور اوکراینی توسط روس ها، گفته بود که در آرژانتین هیچ دیدار با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه نخواهد داشت.

اقدام غیرمنتظره ترامپ در آستانه نشست گروه ۲۰/ دیدار رسمی با روسای جمهور ترکیه و کره جنوبی هم لغو شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که رئیس‌جمهور آمریکا برنامه دیدار رسمی با همتایان ترکیه‌ای و کره جنوبی خود در حاشیه نشست گروه 20 در آرژانتین را لغو کرده است.

«سارا سندرز» سخنگوی کاخ سفید شامگاه پنجشنبه اعلام کرد که ترامپ قصد ندارد در آرژانتین، با «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه و «مون جائه-این» رئیس‌جمهور کره جنوبی دیدار رسمی داشته باشد.

به نوشته روزنامه «حریّت» سخنگوی کاخ سفید البته گفت که ترامپ در جریان نشست گروه 20، گفت‌وگوی غیر رسمی و مختصری با این دو رئیس‌جمهور خواهد داشت.

وی پیشتر به دلیل تنش‌های اخیر بین مسکو و کی‌یف درپی توقیف سه شناور اوکراینی توسط روس‌ها، گفته بود که در آرژانتین هیچ دیدار با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه نخواهد داشت.

این در حالی است که اردوغان روز گذشته (پنجشنبه) گفته بود که قصد دارد طی دیدار با ترامپ در حاشیه نشست گروه 20 درباره مسائل مختلفی از جمله نقشه‌راه منبج و حمایت واشنگتن از شبه‌نظامیان کُرد در شمال سوریه صحبت کند.

منبع انتخاب
کلید واژه :

نشست گروه ۲۰

،

ترامپ

،

دیدار

ثبت نظرات
captcha