پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۱۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استادیوم رئال مادرید میزبان دیدار نهایی کوپا لیبرتادورس

کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی موسوم به "کنمبول" رسما اعلام کرد که دیدار برگشت فینال "کوپا لیبرتادورس" بین دو تیم آرژانتینی ریور پلاته و بوکا جونیورز، روز 9 دسامبر (18 آذر)، در استادیوم رئال مادرید اسپانیا برگزار خواهد شد.

استادیوم رئال مادرید میزبان دیدار نهایی کوپا لیبرتادورس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روزنامه ورزشی مارکا، دادگاه انضباطی این کنفدراسیون در این راستا رضایت داد که این دیدار در پایتخت اسپانیا برگزار شود.
دیدار رفت فینال کوپا لیبرتادورس (جام فوتبال باشگاه های آمریکای لاتین) که 21 آبان در استادیوم "لا بومبونرا" زمین بوکا جونیورز برگزار شد با تساوی دو بر دو پایان یافت و قرار بود دیدار برگشت یک هفته بعد در استادیوم "لا منومتال" ریور پلاته انجام شود اما اتوبوس بوکا جونیورز هنگامی که در روز دیدار به سوی این استادیوم می رفت، هدف اصابت سنگ و گاز اشک آور هواداران تیم میزبان قرار گرفت که به مصدومیت چند بازیکن و لغو دیدار منجر شد.
پس از حادثه، گزینه های مختلفی مورد مطالعه قرار گرفتند که شهر مادرید به عنوان یکی از بهترین گزینه ها معرفی شد. در این رابطه، پس از اینکه فیفا، کنمبول، فدراسیون فوتبال اسپانیا و باشگاه رئال مادرید رضایت خود را اعلام کردند، استادیوم "سانتیاگو برنابئو" رئال مادرید به عنوان میزبان این دیدار انتخاب گردید.
شهر مادرید در حالی میزبان دو تیم آمریکای جنوبی خواهد بود که پایتخت اسپانیا یکم ژوئن سال جاری همچنین میزبان دیدار فینال جام فوتبال باشگاه های اروپا در استادیوم "واندا متروپولیتانو" آتلتیکو مادرید بود.
کنمبول از سوی دیگر اعلام کرد تیم ریور پلاته به دو دیدار با درهای بسته و بدون تماشاچی در مسابقات کنمبول سال آینده و پرداخت جریمه نقدی 400 هزار یورویی تنبیه خواهد شد.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

استادیوم رئال مادرید

،

دیدار نهایی کوپا لیبرتادورس

،

تیم آرژانتینی ریور پلاته

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha