قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۱۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برای تامین نظر شورای نگهبان ؛

لابحه «CFT» روی میز مجلس شورای اسلامی

نمایندگان مجلس در جلسات هفته آینده، لایحه پیوستن دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم را برای تامین نظر شورای نگهبان بررسی می کنند.

لابحه «CFT» روی میز مجلس شورای اسلامی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نمایندگان مجلس روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده جلسه علنی دارند، نمایندگان در جلسات علنی هفته آینده مجلس لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی و طرح یک فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 97 کل کشور را بررسی می کنند.
بررسی لایحه پیوستن دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) اعاده شده از شورای نگهبان در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس قرار دارد.
همچنین نمایندگان مجلس هفته آینده طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو، لایحه حوادث غیرمترقبه کشور و لایحه اهداف وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان را بررسی می کنند.
بررسی لایحه معافیت وزارتخانه ها و موسسات دولتی از پرداخت هزینه های ثبتی، لایحه تشکیل وزارتخانه های «رفاه و تامین اجتماعی» و «کار و تعاون» و طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و سی. ان. جی در کشور در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس قرار دارد.
نمایندگان مجلس هفته آینده گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص بررسی عملکرد بنگاه های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری و گزارش کمیسیون کشاورزی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد کشت و صنعت کارون و طرح توسعه نیشکر و صنایع جانبی آن بررسی را می کنند.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

Cft

،

مجلس

،

پولشویی

،

شورای نگهبان

،

مجمع تشخیص مصلحت

ثبت نظرات
captcha