پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۱۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اقدام جوانمردانه بازیکن پیکان مورد تشویق نقدی فدراسیون قرار گرفت

مدافع میانی تیم والیبال پیکان پس از انجام حرکت جوانمردانه مقابل شهرداری ورامین از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال مورد تشویق نقدی قرار گرفت.

اقدام جوانمردانه بازیکن پیکان مورد تشویق نقدی فدراسیون قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، روز گذشته دو تیم بالا نشین پیکان تهران و شهرداری ورامین از سری مسابقات هفته دهم لیگ برتر والیبال رو در روی هم قرار گرفتند که شاگردان محمد ترکاشوند در پایان موفق به پیروزی در این دیدار حساس شدند.

در جریان بازی ضربه ای از سوی بازیکنان شهرداری ورامین به اوت رفت و پس از اینکه داور اول و خط نگهداران رای اوت را اعلام کردند محمد فلاح بازیکن تیم پیکان دست خود را بالا گرفت و در حرکتی جوانمردانه به داور دیدار اعلام کرد که توپ به دستان وی برخورد کرده است تا رای تغییر داده شده و سرویس به تیم شهرداری ورامین بازگردانده شود.

این حرکت فلاح از سوی بازیکنان و کادر فنی دو تیم مورد تشویق قرار گرفت و کمیته انضباطی فدراسیون والیبال نیز اعلام کرد ۳ میلیون تومان پاداش نقدی و درج در پرونده برای محمد فلاح اعمال خواهد شد تا در کنار تنش های موجود، رفتارهای جوانمردانه و اخلاق مدار نیز مورد توجه و تشویق قرار بگیرد.

منبع مهر
کلید واژه :

تیم والیبال پیکان

،

فدراسیون والیبال

،

لیگ برتر والیبال

ثبت نظرات
captcha