پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۱۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حناچی شهردار تهران شد

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان، وزیر کشور روز چهارشنبه حکم پیروز حناچی را امضا کرد و وی به صورت رسمی به عنوان شهردار تهران منصوب شد.

حناچی شهردار تهران شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اعضای شورای اسلامی شهر تهران 22 آبان امسال حناچی را به عنوان شهردار منتخب برگزیده بودند و وزارت کشور 10روز کاری مهلت داشت آن را تایید یا رد کند که دو روز پس از مهلت قانونی، این حکم را صادر کرد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران عصر امروز اعلام کرد: وزیر کشور امروز حکم حناچی شهردار منتخب شورا را صادر کرد؛ از هیأت دولت بویژه شخص رئیس جمهوری و همچنین وزیران کشور و اطلاعات که با سعه صدر موضوع صدور حکم شهردار منتخب را دنبال و در طول مدت پیگیری با شورا تعامل کردند قدردانی می کنیم.
روز گذشته اعضای شورای اسلامی شهر تهران اعلام کردند به علت آنکه پاسخ استعلام وزارت اطلاعات «چندپهلو» بوده، وزیر کشور در مهلت قانونی حکم شهردار را صادر نکرده است.
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری امروز در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران خبر داده بود که حکم شهردار تهران امروز صادر می شود.
حناچی سال گذشته از سوی محمدعلی نجفی شهردار وقت به عنوان معاون فنی و عمران شهرداری تهران انتخاب شد و در دوران سید محمدعلی افشانی مسئولیت معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران را برعهده داشت.
وی پیشتر دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و معاون معماری و شهرسازی وزیر راه در دولت یازدهم نیز بود.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

حناچی

،

شهردار تهران

ثبت نظرات
captcha