پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۱۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«دُن میشر» جایزه یک عمر دستاورد هنری را دریافت می کند

«دن میشر» استاد کارگردانی زنده تلویزیونی، جایزه «یک عمر دستاورد هنری» را دریافت می کند.

«دُن میشر» جایزه یک عمر دستاورد هنری را دریافت می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از هالیوود ریپورتر،  «دن میشر» استاد کارگردانی زنده تلویزیونی در هفتاد و یکمین دوره جوایز «انجمن صنفی کارگردانان» جایزه «یک عمر دستاورد هنری» را دریافت می کند. این جایزه در دوم فوریه در رِی دالبی مرکز هالیوود و هایلند به وی اعطا خواهد شد.

میشر چهارمین کارگردان دریافت کننده این جایزه است که توسط انجمن صنفی کارگردانان از سال ۲۰۱۴ ایجاد شده است. «جیمز باروز» و «رابرت باتلر» جایزه افتخاری افتتاحیه را در سال ۲۰۱۴ دریافت کردند و «جو پیتکا» کارگردان آگهی های بازرگانی این جایزه را در سال ۲۰۱۶ دریافت کرد.

میشر جوایزی نظیر ۱۵ جایزه «اِمی»، ۱۰ جایزه «انجمن صنفی کارگردانان»، ۲ جایزه  NAACP Image Awards (انجمن ملی پیشرفت رنگین پوستان)، یک جایزه «پی بادی» و یک جایزه انجمن صنفی تهیه کنندگان آمریکا۲۰۱۲ با عنوان جایزه «نورمن لیر» در تلویزیون، را در کارنامه خود دارد.

او برنامه هایی نظیر «ما یکی هستیم: جشن افتخار اوباما در یادواره لینکلن»، «مراسم افتخارات مرکز کندی» و «صدمین سالگرد کارنِگی هال» را برگزار کرده است. همچنین شوهای بین نیمه های مسابقات معروف «سوپر بول» را با اجرای «پرینس»، «پل مک کارتنی» و «بروس اسپرینکستین» در سوابق کاری خود دارد. علاوه بر اینها، مراسم بازی های المپیک تابستانی و زمستانی را برعهده داشته است.

او دو دوره عضو انجمن صنفی کارگردانان و دو دوره عضو هیات آکادمی ملی علوم و هنرهای تلویزیونی بوده است.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

دن میشر

،

مرکز هالیوود

،

استاد کارگردانی زنده تلویزیونی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha