پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۰۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آقاص خاص، متخصص خوشحالی های منشوری

شادی جنجالی مورینیو بعد از گل صعود (عکس)

ژوزه مورینیو یک بار دیگر پیروزی تیمش در آخرین دقایق بازی را با یک شادی جنجالی جشن گرفت.

شادی جنجالی مورینیو بعد از گل صعود (عکس)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در بازی قبلی منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس، این تیم در حالی که تا دقایق پایانی با یک گل عقب بود، با زدن دو گل توانست به پیروزی برسد. در آن بازی که در خانه یووه برگزار شده بود، مورینیو در پایان بازی با قرار دادن دست پشت گوش در مقابل هواداران یووه، به توهین های آنها واکنش نشان داده بود و جنجال ساز شده بود.

 

 

او امشب هم بار دیگر یک شادی جنجالی را به نمایش گذاشت تا نشان بدهد همچنان حداقل از این نظر، آقای خاص است. منچستریونایتد در دیدار امشب هم تا ثانیه های پایانی تنها به تساوی رضایت داده بود اما گل مروان فلینی در اولین دقیقه از وقت های تلف شده، باعث شد تا منچستریونایتد به پیروزی برسد.

مورینیو که به شدت از این پیروزی تیمش خوشحال بود، به سمت جعبه بطری های آب کنار زمین رفت و پس از آنکه یکی از آنها را نقش زمین کرد، دیگری را محکم به زمین کوبید تا باعث تعجب تماشاگران و نیمکت نشینان خودی شود.

 

 

 

چنین خوشحالی هایی از عوامل شهرت مورینیو از زمان حضور او در پورتو بود. او پس از گل کاشتینیا مقابل منچستریونایتد در فصل 04-2003 که به صعود این تیم و حذف شیاطین سرخ از لیگ قهرمانان منجر شده بود، مسافت زیادی را در کنار زمین دوید و با مشت های گره کرده، شادی اش را مقابل هواداران حریف به نمایش گذاشت؛ اتفاقی که در آن زمان سر و صدای زیادی به پایان کرده بود.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

شادی جنجالی مورینیو

،

لیگ قهرمانان اروپا

،

جعبه بطری های آب کنار زمین

ثبت نظرات
captcha