قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 بانک سپه محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۰۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استیضاح رییس مجلس، ادعای جدید نماینده پایداری!

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس از درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس در مورد استیضاح علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

استیضاح رییس مجلس، ادعای جدید نماینده پایداری!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس از تهیه طرح استیضاح علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی از درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس در مورد استیضاح علی لاریجانی،رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

لاریجانی استیضاح می شود؟؟

از ساعتی قبل برخی خبرگزاری ها با انتشار مطلبی از عبارت "استیضاح" برای علی لاریجانی رییس مجلس استفاده می کنند این در حالی است که در آیین نامه داخلی مجلس کلمه استیضاح را تنها برای تعداد محدودی از مسئولیت ها درنظر گرفته است که ریاست مجلس از جمله آنها نیست.

بر طبق بند 26 آیین نامه داخلی مجلس اگر حداقل 25 نماینده نسبت به کیفیت اداره جلسات و نحوه ایفاى وظایف رئیس معترض باشند، مى‏ توانند طى تقاضاى کتبى، تشکیل هیأت رسیدگى به اعتراضات، مرکب از رؤساى کمیسیون‌هاى تخصصى و اعضای کمیسیون تدوین آیین‏ نامه داخلى مجلس را درخواست نمایند. هیأت اخیر مکلف است ظرف ده روز با حضور سه نفر از منتخبین معترضین، به موضوع رسیدگى نماید. در صورتى که اکثریت اعضای هیأت رأى بر عدم صلاحیت فرد مورد اعتراض دادند عضویت وى در هیأت رئیسه تعلیق مى‏ گردد. در غیر این صورت، رئیس به کار خود ادامه خواهد داد

کلید واژه :

استیضاح رییس مجلس

،

ادعای جدید نماینده پایداری

ثبت نظرات
captcha