پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۰۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اقدام عجیب الی هوینس علیه اسطوره بایرن

اولی هوینس کارت ورودی پل برایتنر به جایگاه VIP ورزشگاه آلیانز را به دلیل انتقادات تند برایتنر از کنفرانس مطبوعاتی سران باشگاه بایرن مونیخ و حملات آنها به رسانه ها، باطل کرده.

اقدام عجیب الی هوینس علیه اسطوره بایرن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه ی آلمانی آبند زایتونگ گزارش داد که بعد از انتقادات تند پل برایتنر اسطوره ی فوتبال آلمان و باشگاه بایرن از سران باشگاه بایرن مونیخ به دلیل حملات آنها به رسانه ها در کنفرانس خبری چند وقت پیشی که توسط مسئولین این باشگاه برگزار شده بود، اولی هوینس رئیس بایرن، کارت ورودی برایتنر به جایگاه VIP آلیانز آرنا، ورزشگاه خانگی بایرن مونیخ را باطل کرده است.

 

انتقادات تند پل برایتنر به کنفرانس خبری ای برمی گردد که در آن اولی هوینس رئیس، کارل هاینتس رومینیگه نایب رئیس و حسن صالح  حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مونیخ به خاطر آنچه پوشش منفی رسانه ها از بازیکنان بایرن مونیخ و عملکرد این تیم می خواندند، حملات تندی به رسانه های آلمانی وارد کردند.

 

به گزارش آبند زایتونگ، برایتنر با شرکت در یک برنامه ی تلویزیونی به انتقاد تند از این کنفرانس خبری سران باشگاه بایرن مونیخ پرداخت و گفت:" من آن روز واقعاً افسرده شدم چون در 48 سالی که در بایرن یا در حاشیه ی بایرن مونیخ زندگی کرده ام هیچوقت حتی تصور هم نمی کردم که این باشگاه تا این حد آسیب پذیری و ضعف از خود نشان بدهد".

 

 

برایتنر در ادامه می گوید آن کنفرانس خبری تلاشهای چند ساله ی باشگاه برای اینکه چهره ی متکبر و خودشیفته ی شکل گرفته از خود در افکار عمومی را اصلاح کند نقش بر آب کرده است. برایتنر گفت:" اولی هوینس همیشه می گوید بایرن یک خانواده است. حالا وقت آن است که بچه های این خانواده بگویند ما از پدر خانواده شرمساریم. رومینیگه برای آن کنفرانس خبری آماده شده بود، او در صحبت هایش به اساسنامه ی باشگاه اشاره کرد و حرفهای درستی زد ولی ده دقیقه بعد هوینس که کنارش نشسته بود همه ی رشته های او را پنبه کرد".


اما هوینس که از انتقادات برایتنر برآشفته شده دستور داده تا کارت ویژه ی او برای حضور در جایگاه VIP ورزشگاه آلیانز باطل شود. بعد از این تصمیم هوینس، پل برایتنر تصمیم گرفته بلیط های افتخاری مادام العمری که باشگاه بایرن در اختیار او گذاشته را هم به باشگاه برگرداند. برایتنر در این باره گفت:" نمی خواهم مردم فکر کنند من به دنبال بلیط مجانی هستم. دلم می خواهد بلیط هایم را مثل مردم عادی بخرم و وقتی به استادیوم می روم کنار آنها باشم و با آنها وارد استادیوم بشوم".

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

اقدام عجیب الی هوینس

،

ورزشگاه آلیانز

،

انتقادات تند برایتنر

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha