قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۰۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یورو مسافرتی چند؟

یورو مسافرتی امروز در بانک ها حدود ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه می شود که نسبت به روز ابتدای هفته تغییر محسوسی نداشته است.

یورو مسافرتی چند؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شعب ارزی بانک ها در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران، تا ۵۰۰ یورو برای سفر به کشورهای همسایه و مشترک المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو به سایر کشورها ارائه می کنند که نرخ آن در شعب ارزی بانک ها ۱۳ هزار و ۶۷۹ تومان است. این نرخ امروز نسبت به هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان کاهش داشته است.

نرخ خرید دلار در بانک ها ثابت ماند

همچنین تا ساعت ۱۴ امروز (۵ آذر)، نرخ خرید دلار بدون تغییر نسبت به ابتدای هفته جاری در شعب ارزی بانک ها ۱۱ هزار و ۵۷۸ تومان است. از سوی دیگر، نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانک ها نیز نسبت به روز شنبه تغییر محسوسی نداشته و بانک ها امروز هر یورو را ۱۳ هزار و ۱۳۶ تومان خریداری می کنند.

نرخ خرید هر پوند انگلیس نیز در بانک ها ۱۴ هزار و ۸۳۷ تومان اعلام شده است. روز شنبه هفته جاری نرخ خرید دلار در بانک ها ۱۱ هزار و ۵۷۸ تومان و یورو ۱۳ هزار و ۱۳۳ تومان بوده است.

نرخ خرید ارز در بانک ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته عموما رو به افزایش بوده است؛ به طوری که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود دو هفته پیش بانک ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.

بر اساس اعلام صرافی ها، نرخ فروش لیر امروز در بازار غیر رسمی ۲۵۰۰ تومان، نرخ فروش درهم ۳۷۰۰ تومان و نرخ فروش پوند نیز ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

یورو مسافرتی

،

نرخ خرید ارز

،

بانک ها

،

ارز مسافرتی

ثبت نظرات
captcha