پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۰۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استقلال و پرسپولیس در یک قدمی واگذاری؛ قیمت پایه احتمالا 500 میلیارد

رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان قیمت احتمالی مزایده سرخابی ها را اعلام کرد.

استقلال و پرسپولیس در یک قدمی واگذاری؛ قیمت پایه احتمالا 500 میلیارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان روز دوشنبه بعد از جلسه مجمع باشگاه استقلال و صحبت های وزیر ورزش و جوانان درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس مطلبی را در توییتر منتشر کرد.


ناظمی در این باره نوشت: مقدمات خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس در سازمان خصوصی سازی آغاز شده و بعد از تایید هیات وزیران کار با سرعت و دقت پیش می رود.


صحبت های ناظمی البته به اینجا ختم نمی شود و نکته جالب صحبت های او رقم احتمالی مزایده این دو باشگاه است که رقم احتمالی 500 میلیارد معرفی شده است.


در شرایطی رقم 500 میلیارد تومان برای مزایده این دو باشگاه معرفی شده که سرخابی ها تقریبا هیچ محل درآمدی به جز اسپانسر روی پیراهن خود ندارند و رقم بدهی های این باشگاه ها نیز هنوز مشخص و نهایی نشده است.

در گذشته نیز رقم غیر کارشناسی که برای این دو باشگاه در نظر گرفته شد، باعث شد تا سرخابی ها یک فصل بحرانی را در لیگ چهاردهم سپری کنند و هر دو تیم روزهای بسیار سختی را در میانه جدول با تغییرات زیاد حامی مالی در جریان واگذاری داشتند و در نهایت نیز واگذاری انجام نشد و مجددا ممکن است این اتفاق باعث ضربه زدن به دو باشگاه شود.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

واگذاری استقلال و پرسپولیس

،

وزارت ورزش و جوانان

ثبت نظرات
captcha