پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۲۰۰۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای نمایش «پاره سنگ در جیب هایش» در مولوی

نمایش پاره سنگ در جیب هایش به کارگردانی مجید سیدآبادی، شب گذشته در مرکز تئاتر مولوی اجرای عمومی خود را آغاز کرد.

اجرای نمایش «پاره سنگ در جیب هایش» در مولوی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نمایش «پاره سنگ در جیب هایش» نوشته مری جونز و کارگردانی مجید سیدآبادی، دانشجوی دانشگاه سوره شب گذشته یکشنبه ۴ آذرماه اجرای عمومی خود را در مرکز تالار مولوی آغاز کرد.

در این مراسم، سعید بهنام، مدرس و کارگردان تئاتر طی سخنانی با اشاره به شرایط نابسامان اقتصادی و دشواری های بیش از پیش اجرای تئاتر و به ویژه تئاتر دانشجویی بر ضرورت حمایت همگان از تئاتر دانشجویی تاکید کرد.

در نمایش «پاره سنگ در جیب هایش» صادق برقعی و وحید منتظری به ایفای نقش می پردازند و ترجمه این نمایش نیز به عهده حمید احیا بوده است.

در این نمایش حمید پورآذری مشاور طراح صحنه، هادی شیخ الاسلامی مدیر تولید، المیرا رضایی دستیار کارگردان، مریم نورمحمدی طراح لباس، علی کوزه گر طراح نور، محمدرضا رحمتی اپراتور نور، سینا سرمدی طراح گرافیک، محمدرضا رحمتی ساخت تیزر، حسام زمانی آهنگساز، رومینا داوری روابط عمومی و تبلیغات، رها محمدی عکاس و مهران کریمی منشی صحنه به همکاری می پردازند.

علاقه مندان برای دیدن نمایش «پاره سنگ در جیب هایش» که هر روز به جز شنبه ها در ساعت ۱۹:۳۰ به صحنه می رود، می توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

منبع سینما پرس
کلید واژه :

نمایش پاره سنگ در جیب هایش

،

مجید سیدآبادی

،

مرکز تئاتر مولوی

ثبت نظرات
captcha