قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۹۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

درخشان: پرسپولیس خسته شده است/ تیم برانکو چندماه دیگر تحمل کند

سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس به خاطر حضوردر لیگ قهرمانان آسیا و محرومیت از جذب بازیکن خسته و فرسوده شده است.

درخشان: پرسپولیس خسته شده است/ تیم برانکو چندماه دیگر تحمل کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمید درخشان در مورد مساوی بدون گل پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز گفت: بازی خوبی بود، البته پرسپولیس به خاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا دچار خستگی و فرسودگی شده است، مصدومیت ها هم دست از سر پرسپولیس برنمی دارد، اینها همه مزید بر علت شد تا تراکتورسازی در این بازی وزن بیشتری داشته باشد.

وی افزود: تراکتورسازی در آسیا نبود و فشاری روی این تیم ایجاد نشده است، سه کاپیتان تیم ملی در این تیم بازی می کنند، بازیکنان خارجی این تیم هم بسیار باکیفیت هستند، با این حال پرسپولیس می توانست در این مسابقه برنده شود. منشا یک موقعیت عالی گلزنی را از دست داد و با بی دقتی این موقعیت را از دست داد. 

سرمربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس باید خارجی های باکیفیتی را جذب کند همانطور که در تراکتورسازی این اتفاق افتاده است، با این حال پرسپولیس باید با این داشته هایش در مسابقات حاضر شود و تا نیم فصل تحمل کند تا اینکه محرومیت جذب بازیکنش تمام شود و بازیکنانی که خریده است به این تیم اضافه شوند.در همین بازی با تراکتورسازی، کامیابی نیا و شایان مصلح مصدوم شدند.

وی افزود: شاید بهتر است پرسپولیس تا نیم فصل به بازیکنان جوانش بیشتر مهلت بدهد و به این ترتیب ریکاوری شود و با حضور بازیکنانش در نیم فصل قدرت دوباره پیدا کند و توان تیمی اش افزایش پیدا کند. 

انتهای پیام

منبع فارس

 

منبع فارس
کلید واژه :

تیم برانکو

،

سرمربی اسبق پرسپولیس

،

لیگ قهرمانان آسیا

ثبت نظرات
captcha