پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۹۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نوری: استقلال فقط ۳ امتیاز را گرفت/ آبی پوشان مثل فصل قبل زیبا بازی نمی کنند

کارشناس فوتبال گفت: استقلال در این فصل مثل فصل گذشته زیبا بازی نمی کند و این تیم نیاز به تقویت دارد.

نوری: استقلال فقط ۳ امتیاز را گرفت/ آبی پوشان مثل فصل قبل زیبا بازی نمی کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد نوری در مورد پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان شرایط متفاوتی برای این بازی داشت سرمربی اش قرارداد نبست ایمان مبعلی هم که ظاهراً قهر کرده بود اسیب و دید و تعویض شد. در مجموع استقلال خوزستان یکی از ضعیف ترین تیم های لیگ است و زور و قدرت بردن استقلال را نداشت.

وی افزود: استقلال تهران با توجه به آرایش تیمی اش برای پیروزی و گرفتن سه امتیاز آمده بود که به هدفش رسید. البته به عقیده من ترکیب  استقلال باز هم مشکل داشت. الحاجی گرو کارآیی لازم را ندارد نمی دانم چه اصراری است او در ترکیب ثابت حضور داشته باشد. بازیکنانی مثل صیادمنش و آذری که جوانان خوبی هستند می توانند کارایی بیشتری نسبت به گرو داشته باشند طارق همام هم می توانست در این بازی کارایی بهتری داشته باشد.ژ

نوری با اشاره به ضعف های استقلال تهران گفت: استقلال تهران که حدود دو ماه دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود باید خود را تقویت کند. استقلال در این فصل مثل فصل گذشته زیبا و با طراوت بازی نمی کند. استقلال در مسابقه با استقلال خوزستان فقط سه امتیاز را گرفت که آن هم به لطف اشتباه فاحش دروازه بان استقلال خوزستان و تیزهوشی باقری بود.

وی تصریح کرد: استقلال از دقیقه ۷۰ به بعد محافظه کار شد. شفر نویمایر را به میدان فرستاد و یک مهاجم بیرون کشید تا برنده شود و تک گل خود را حفظ کند.  استقلال به نظر من هنوز در خور نام این تیم بازی نمی کند و از استقلال فصل گذشته فاصله زیادی گرفته و این تیم نیاز به تقویت دارد.

انتهای پیام

منبع فارس

 

منبع فارس
کلید واژه :

محمد نوری

،

ایمان مبعلی

،

استقلال تهران

ثبت نظرات
captcha