پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۹۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ادامه گلزنی و پاس های طلایی در شارلروا؛

نمایش فوق العاده علی قلی بعد از درخشش تیم ملی

ستاره ایرانی شارلروا در شب پیروزی تیمش برابر لوکرن عملکرد خوبی ارائه داد و روی سه گل نقش داشت.

نمایش فوق العاده علی قلی بعد از درخشش تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در آخرین مسابقه هفته شانزدهم و آغازین دور برگشت ژوپیر لیگ بلژیک تیم شارلروا که علی قلی زاده را برای دومین بازی متوالی در ترکیب داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب در داکنام استادیوم مهمان تیم قعر جدولی لوکرن بود.

 

لوکرن در دقیقه ۱۶ به گل رسید ولی برتری آنها خیلی ادامه نداشت و سه دقیقه بعد، پاس استیون ویلمز را علی قلی زاده با شوت تک ضرب تماشایی به طاق دروازه زد تا شارلروا به گل تساوی دست پیدا کند.

 

نیمه اول این مسابقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت ولی در دقیقه ۵۷ پس از پاس بیرون پایی که علی قلی زاده داد و توسط مدافع میانی لوکرن دفع شد، کریستین بناونته با پای چپ دروازه را باز کرد، اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۱ ویکتور اوسیمه سومین گل شارلروا را به ثمر رساند.

 

بامبو دیابی در دقیقه ۸۸ یکی از گل های خورده لوکرن را جبران کرد ولی باز هم با درخشش علی قلی زاده شارلروا به گل رسید؛ ستاره ایرانی در دقیقه اول وقت های تلف شده نفوذ سریعی تا پشت محوطه جریمه داشت و پاس در عمقی به جرمی پربت داد که او با شوت زمینی توانست گلزنی کند تا شارلروا در این دیدار خارج از خانه به برتری ۴ بر ۲ برسد و با ۲۳ امتیاز در رده هشتم جدول ژوپیر لیگ بلژیک قرار گیرد.

 

علی قلی زاده که در دیدار تدارکاتی اخیر تیم ملی ایران مقابل ونزوئلا به زیبایی گلزنی کرده بود، در بازگشت به بلژیک برای شارلروا نیز مثمر ثمر نشان داد و در جریان برتری تیمش برابر لوکرن موفق به زدن یک گل و تاثیرگذاری روی دو گل دیگر شد.

 

قلی زاده در دیدار برابر لوکرن نخستین گل خود بعد از پیوستن به شارلروا بلژیک را به ثمر رساند؛ ضمن اینکه این ستاره ایرانی در این فصل ۴ پاس گل داده است.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

ستاره ایرانی شارلروا

،

مسابقه هفته شانزدهم

،

علی قلی زاده

ثبت نظرات
captcha