پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۸۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضبط اموال رونالدینیو توسط دادستانی برزیل

درگیری حقوقی رونالدینیو و دولت برزیل باعث شده مسئولین انتظامی این کشور با حضور در خانه ی او اقدام به ضبط اموال این اسطوره ی سابق تیم ملی برزیل و بارسلونا کنند. 

ضبط اموال رونالدینیو توسط دادستانی برزیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، درگیری حقوقی رونالینیو اسطوره ی سابق باشگاه بارسلونا و تیم ملی برزیل، با دولت این کشور، در جدیدترین پرده ی خود به حضور مامورین انتظامی در خانه ی رونالدینیو و ضبط اموال او از جمله اتوموبیل های لوکسش منجر شده است. 

 

رونالدینیو و برادرش روبرتو در برزیل به اتهام ساخت و ساز غیر قانونی در سال 2015 در دادگاه محکوم شده و به پرداخت 8.5 میلیون رئال برزیلی معادل 1.7 میلیون پوند محکوم شده اند. 

 
عدم پرداخت جریمه ی تعیین شده از طرف دادگاه باعث شده دولت برزیل پاسپورت او را توقیف کرده و حسابهای بانکی او را هدف تحقیقات قضایی قرار دهد. مسئولین قضایی برزیل اعلام کردند در زمان بررسی حسابهای رونالدینیو در آنها تنها 24 رئال برزیل معادل 5 پوند پیدا کرده اند.

 

دادستان برزیلی که تحقیقات از رونالدینیو را انجام می دهد می گوید این اسطوره ی فوتبال برزیل حسابهای خود را برای رهایی از تحقیقات دادستانی خالی کرده و در صدد است این اتهام را با دلایل و شواهد کافی اثبات کند. دادستانی برزیل می گوید رونالدینیو از امکانات مالی کافی برای پرداخت جریمه ی خود برخوردار است ولی با اقداماتی مثل خالی کردن حسابهای بانکی از این کار طفره رفته است. 

 

 

با اقدام جدید دستگاه قضایی برزیل برای حضور در خانه ی رونالدینیو و ضبط اموال او به نظر می رسد درگیری حقوقی آقای اسطوره با حکومت کشورش همچنان ادامه داشته باشد. دستگاه قضایی برزیل روز چهارشنبه حکم تفتیش و بازرسی از منزل رونالدینیو را صادر کرده و رسانه های برزیلی اعلام کردند از جمله اموالی که توسط مامورین از خانه ی رونالدینیو ضبط شده اتوموبیل های لوکس و تابلوهای نقاشی گران قیمت بوده است. 


در اطلاعیه ای که توسط دادستانی برزیل صادر شده آمده است:" ضابطین قضایی صبح چهارشنبه به همراه حکم تفتیش و بازرسی منزل روبرتو د آسیس موریرا ( رونالدینیو) به محل مورد نظر رجوع کرده و اتوموبیل ها و دیگر اشیای لوکس موجود در منزل را ضبط کردند. در جریان این تفتیش، سه اتوموبیل لوکس و یک نقاشی اثر آندره براردو ضبط شد. علاوه بر این چندین شی دیگر که دارای ارزش بالای اقتصادی بودند از جمله چند دستگاه تلویزیون، میز اسنوکر و فوتبال دستی ضبط شد".

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

رونالدینیو

،

دادستانی برزیل

،

روبرتو

ثبت نظرات
captcha