قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۸۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه :

واریز ۷۰۰ میلیارد تومان پول اوراق مشارکت به حساب شهرداری/مشکلات حل شد

مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو به فروش رسید و تا هفته آینده پول آن به حساب شهرداری واریز می شود.

واریز ۷۰۰ میلیارد تومان پول اوراق مشارکت به حساب شهرداری/مشکلات حل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه در خصوص آخرین وضعیت واریزی پول فروش اوراق مشارکت به حساب شهرداری تهران، گفت: مشکل با بانک مرکزی حل شده است و در حال طی کردن مراحل اداری هستیم.

وی با بیان اینکه 700 میلیارد اوراق مشارکت به فروش رسیده است و تا هفته آینده به حساب مترو واریز می شود، گفت: تمام این پول در خط 7 مترو هزینه می شود. 

مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: ماه هاست که از فروش اوراق مشارکت می گذرد اما به دلیل مشکلاتی که با بانک مرکزی به وجود آمده بود این پول به حساب شهرداری واریز نمی شد.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم سال آلودگی هوا در تهران وجود دارد، گفت: توسعه حمل ونقل عمومی می تواند آلودگی هوا را کاهش دهد و باید مترو در اولویت توسعه قرار گیرد که در حال حاضر چنین است و مسئولان شهرداری تهران به این موضوع اهمیت می دهند.

امام در خصوص تأمین هزینه ها برای توسعه مترو گفت: باید برای این منظور برنامه ریزی شود و اگر پول نباشد نمی توانیم توسعه را انجام دهیم. 

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

اوراق مشارکت

،

حساب شهرداری

،

شهرداری تهران

،

شرکت مترو تهران و حومه

ثبت نظرات
captcha