پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۸۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

بازگشت علی منصوریان به لیگ!

در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال ذوب آهن در روز شنبه میزبان تیم پارس جنوبی است.

بازگشت علی منصوریان به لیگ!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم فوتبال ذوب آهن روز شنبه ساعت 15:15 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان با سرمربی جدیدش به مصاف تیم پارس جنوبی خواهد رفت. ذوبی ها با امید نمازی اگرچه خوب بازی می کردند اما در نتیجه گیری ناکام بودند و در نهایت این مربی سبزپوشان اصفهان را در رده یازدهم لیگ برتر تحویل داد و صندلی خود را هم به علیرضا منصوریان سپرد! 

نمازی هنوز هم مدعی است که مدیرعامل باشگاه وادار به کنار گذاشتن او شد وگرنه قرار بود تا نیم فصل همچنان سرمربی ذوب آهن باقی بماند. به هر حال این جا به جایی مربی باعث شد که لیگ برتر با حضور علیرضا منصوریان جذاب تر شود.  بازگشت علیمنصور به لیگ وقتی هیجان انگیزتر خواهد شد که او باید مقابل پارس جنوبی قرار بگیرد. پارس جنوبی با سرمربیگری مهدی تارتار فصل گذشته شکست تلخی را به استقلال منصوریان تحمیل کرد اکنون زمان ماموریت انتقام از پارس جنوبی فرا رسیده است.

پارس جنوبی هفته گذشته 3 گل به پیکان زد و اکنون در رده پنجم جدول لیگ قرار دارد. تارتار می خواهد باردیگر توانایی های فنی اش را به لیگ برتر اثبات کند و با تیمی جوان شده نتایج بسیار قابل قبولی در این فصل گرفته است دوئل دوباره او با منصوریان در مستطیل سبز فوتبال می تواند یک، شنبه هیجان انگیز فوتبالی را رقم بزند.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

،

تیم فوتبال ذوب آهن

،

تیم پارس جنوبی

ثبت نظرات
captcha