پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۸۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تاثیرگذارترین بازیکن مان را مقابل نامی نداشتیم

طائرپور: می توانستیم نامی نو را راحت ببریم اما روزمان نبود/فرصت تمرین نداشتیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت: ما به راحتی می توانستیم نامی نو را شکست دهیم اما روزمان نبود. هم بازیکن آسیب دیده داشتیم و هم دیر به اصفهان رسیدیم.

طائرپور: می توانستیم نامی نو را راحت ببریم اما روزمان نبود/فرصت تمرین نداشتیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پریناز طائرپور درباره نخستین شکست تیمش در لیگ برتر بسکتبال بانوان در دیدار با نامی نو اظهار داشت: می توانستیم راحت بازی را ببریم اما روزمان نبود. در بازی امروز سارا اعتماد به دلیل بیماری تمرکز کمی داشت. او چند روز قبل تب و لرز داشت و نمی توانست تمرین کند. اعتماد یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان مان است. یکی دیگر از بازیکنان نیز به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه انگشت نمی توانست بازی کند. بازی برد و باخت دارد اما امیدوارم دور برگشت جبران کنیم. اختلاف این بازی هم زیاد نبود.

وی درباره لغو پرواز تیمش به اصفهان، عنوان کرد: به دلیل شرایط جوی آب و هوا پرواز ما به اصفهان کنسل شد به همین دلیل مجبور شدیم با اتوبوس سفر کنیم. ما 7 ساعت در راه بودیم و شب چهارشنبه به اصفهان رسیدیم. ساعت 11 روز پنجشنبه هم بازی داشتیم به همین دلیل فرصت تمرین هم نداشتیم اما نامی نو از فرصت میزبانی استفاده کرد و تماشاچی هم داشت. 

طائرپور  افزود: آنها در زمین خودشان بودند و تمرین هم داشتند. نامی نو خوب بازی کرد و به نظرم بازیکنان این تیم خستگی نداشتند. قبول دارم باید بهتر از این بازی می کردیم اما سر و صدای تماشاگران به ویژه موقع پرتاب ها بسیار زیاد بود. ما اقدامات زیادی داشتیم اما تبدیل به امتیاز نمی شد. نامی نو امسال تیمش را تقویت کرده است. آنها سال گذشته با اسپانسری دیگر در لیگ حضور داشتند که پنجم شدند و ما دوم اما امسال 3 بازیکن خوب را در اختیار گرفته اند.

سرمربی گروه بهمن درباره بازی هفته پنجم لیگ برتر، گفت: هفته آینده با نارسینا بازی داریم. من بازی های این تیم را ندیده ام. سال قبل هم ابتدای فصل انصراف دادند و بازی نکردند.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

تیم بسکتبال بانوان

،

پریناز طائرپور

،

آسیب دیدگی از ناحیه انگشت

ثبت نظرات
captcha