قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۸۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته ایم

معاون رییس جمهوری گفت: تیم اقتصادی دولت درصدد تقویت پول ملی بوده و در این راه نیز گام های اساسی و مهمی نیز برداشته شده است.

نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته ایم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معاون رییس جمهوری گفت: تیم اقتصادی دولت درصدد تقویت پول ملی بوده و در این راه نیز گام‌های اساسی و مهمی نیز برداشته شده است.

حمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری آزمایشی از قطار قزوین - رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پول ملی برای اقتصاد ما بسیار حایز اهمیت بوده و از این رو همه بخش‌های اقتصادی دولت با اجرای برنامه‌های از پیش تعیین شده تلاش دارند تا قدرت پول ملی را حفظ کرده و آنرا تقویت کنند.
وی با اشاره به تلاش حوزه‌های اقتصادی کشور در جهت ثبات اقتصادی و حفظ قدرت پول ملی، اضافه کرد: طی ماه‌های آینده در قالب کمک‌های جبرانی تلاش داریم تا خدمات خود را به صورت نقدی و غیرنقدی بین مردم توزیع کنیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: برای کارکنان دولت نیز در بودجه سال آینده رقم قابل توجهی در حوزه افزایش حقوق در نظر گرفته ایم که پیش نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه و بودجه تقدیم دولت شده که در حال بررسی قرار دارد و به زودی نیز عدد نهایی آن اعلام می‌شود.
نوبخت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بازدید خود از طرح‌های عمرانی در دست احداث استان قزوین طی ماه‌های گذشته، خاطرنشان کرد: در بخش مترو هشتگرد - قزوین آن چه که از سوی دولت و سازمان برنامه و بودجه باید به شهرداری کمک شود، پرداخت خواهیم کرد.
محمدباقر نوبخت در حاشیه سفر امروز خود به قزوین، در توقف کوتاه خود ضمن مصاحبه با خبرنگاران، جهت راه اندازی آزمایشی خط آهن قزوین - رشت، با قطار عازم گیلان شد.
پروژه اجرایی خط آهن قزوین - رشت از سال ۸۵ به طول ۱۶۴ کیلومتر آغاز و تاکنون نیز بالغ بر ۱۸ هزار میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

منبع انتخاب
کلید واژه :

بودجه ۹۸

،

افزایش حقوق

ثبت نظرات
captcha