پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۸۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رحیمی: ظریف برای توضیح به کمیسیون آمد، سؤال کننده جلسه را ترک کرد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می گوید: با اینکه وزیر امورخارجه برای پاسخگویی درباره موضوع پولشویی به کمیسیون آمد، ولی سؤال کننده جلسه کمیسیون را ترک کرد.

رحیمی: ظریف برای توضیح به کمیسیون آمد، سؤال کننده جلسه را ترک کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره جزئیات برگزاری جلسه مشترک این کمیسیون با محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه درباره موضوع پولشویی، به خبرنگار ایرناپلاس توضیح می دهد: یکشنبه گذشته، جلسه ای درباره CFT داشتیم که در انتهای آن، آقای وزیر در کمیسیون حاضر شدند، اما از آنجایی که سؤال کننده جلسه را ترک کرد، رئیس هم تصمیم گرفتند جلسه پاسخگویی به زمان دیگری موکول شود.

وی درباره اینکه برآیند کلی کمیسیون امنیت ملی نسبت به این موضوع چیست، تصریح می کند: صحبت یا گفت و گوی خاصی به جز اظهارنظرهای شخصی در مخالفت یا موافقت با آن صورت نگرفته است.

اخیراً، ظریف در گفت وگو با خبرآنلاین گفته بود«پولشویی در کشور یک واقعیت است» و کسانی که از منافع آن بهره می برند، هزینه زیادی را صرف جوسازی علیه تصویب قانون مبارزه با پولشویی کرده اند. البته این اظهارات، واکنش منفی بسیاری از چهره های اصولگرای مجلس را به دنبال داشت. حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی نیز هفته گذشته، از حضور ظریف در کمیسیون امنیت، برای پاسخگویی به سؤال یکی از نمایندگان در این باره خبر داد.

انتهای پیام

منبع ایرنا
کلید واژه :

جواد ظریف

،

وزیر امور خارجه

،

جلسه مشترک کمیسیون امنیت ملی با محمدجواد ظریف

ثبت نظرات
captcha