قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 بانک سپه محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۷۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کی روش خطاب به ستاره های دور از لیست ایران؛

ملی پوشان مصدوم فرصت زیادی ندارند!

سرمربی تیم ملی ایران به بازیکنان آسیب دیده فرصت سه هفته ای برای بهبود مصدومیت و بازگشت به میادین داده است.

ملی پوشان مصدوم فرصت زیادی ندارند!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در جدیدترین اردوی تیم ملی فوتبال ایران که امشب در قطر و با برگزاری دیدار تدارکاتی مقابل تیم ونزوئلا به پایان رسید، بیشترین مصدوم روی دست کارلوس کی روش بود و او برخلاف تمام اردوهای قبل و حتی لیست اعزامی به جام جهانی، حتی یک بازیکن مصدوم را هم در فهرست قرار نداد.

 

کی روش که در جام جهانی ۲۰۱۸ اشکان دژاگه را با وجود مصدومیتی که داشت به روسیه برد و در اردوهای قبلی هم دیگر نفرات آسیب دیده را به تمرینات فراخوانده بود تا در مرکز پک مراحل درمان خود را پشت سر بگذارند، در اردوی فعلی نام مصدومان را از لیست دو دیدار دوستانه مقابل ترینیداد و توباگو و ونزوئلا خط زده بود.

 

در این اردو نفراتی مثل سعید عزت اللهی، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری و علیرضا جهانبخش به دلیل مصدومیت در لیست قرار نگرفتند که البته به غیر از جهانبخش، سه بازیکن دیگر مراحل درمان خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی و در مرکز پک پشت سر گذاشتند ولی نامشان در فهرست حضور نداشت.

 

سرمربی تیم ملی ایران در این اردو نشان داد با وجود علاقه ای که به تعدادی از بازیکنان دارد و جزو نفرات اصلی تیمش محسوب می شوند، اما به دلیل آسیب دیدگی آنها را دعوت نمی کند و منتظر است تا وضعیت جسمانی آنها بهبود یابد.

 

از سوی دیگر سید مجید حسینی هم امشب قبل از آغاز دیدار تیم ملی برابر ونزوئلا به دلیل مصدومیت از ترکیب خارج شد تا تعداد آسیب دیده های ایران در آستانه جام ملت های آسیا به عدد ۵ برسد.

 

کی روش ابراز امیدواری کرده نفرات مصدوم تیمش هرچه زودتر بهبود پیدا کنند و البته تعداد آسیب دیده ها بیشتر از این نشوند تا دست او برای جام ملت های آسیا بسته نباشد.

 

سرمربی تیم ملی ایران اعلام کرده تنها سه هفته وقت دارند مشکلاتی مثل مصدومیت بازیکنان را برطرف کنند چون او پس از این مدت می خواهد لیست نهایی تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا را مشخص کرده و با بازیکنانی که با آسیب دیدگی مواجه نیستند، آخرین مرحله تمرینی قبل از سفر به امارات را انجام دهد.

 

با این شرایط ستاره های ملی پوش ایران ازجمله جهانبخش، عزت اللهی، پورعلی گنجی، منتظری و مجید حسینی فرصت کمی دارند تا با بهبود مصدومیت به میادین بازگشته و در فهرست نهایی تیم ملی ایران برای جام ملت های آسیا قرار بگیرند.

کلید واژه :

ملی پوشان مصدوم

،

کی روش

،

تیم ونزوئلا

ثبت نظرات
captcha