پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۷۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاوه رضایی فعلا به مارسی نمی رود

ملی پوش ایرانی کلوب بروژ تا انتهای فصل ۱۹-۲۰۱۸ تغییر تیم نخواهد داشت و در این باشگاه بلژیکی می ماند.

کاوه رضایی فعلا به مارسی نمی رود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کاوه رضایی بعد از عملکرد درخشانی که در استقلال داشت و تبدیل به مهره کلیدی آبی ها شده بود، به شارلروا بلژیک پیوست و در نخستین سال لژیونر شدن و طی مدت یک فصل حضور در این تیم نمایشی داشت که موجب شد مورد توجه تیم قهرمان ژوپیر لیگ قرار بگیرد.

 

رضایی که سال گذشته ۱۶ گل در ژوپیر لیگ به ثمر رساند و ۶ پاس گل داد، در آغاز فصل ۱۹-۲۰۱۸ نیز نمایش فوق العاده ای داشت و در سه بار حضور در ترکیب ابتدایی شارلروا سه گل به ثمر رساند تا در آخرین روزهای نقل و انتقالات راهی کلوب بروژ شود.

 

این ستاره ایرانی بعد از پیوستن به کلوب بروژ در سه مسابقه متوالی جزو ترکیب تیمش بود و یک گل به ثمر رساند ولی پس از آن به دلیل مصدومیت یک ماهه ای که گریبانگیرش شد، نتوانست عملکرد قبلی خود را ارائه دهد و در پنج دیدار اخیرشان جزو نفرات اصلی نبوده و به عنوان یار تعویضی به زمین رفته که نتوانسته گلزنی کند.

 

با این وجود، اما آمار خوب و بازی هایی که کاوه رضایی ارائه داده موجب شده تا رسانه های خارجی طی روزهای اخیر خبر از علاقه باشگاه های مختلفی ازجمله مارسی فرانسه به جذب او در نقل و انتقالات زمستانی دهند ولی در شرایط فعلی این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

رضایی در ابتدای فصل برای شارلروا به میدان رفت و پس از آن هم در کلوب بروژ بلژیک حضور داشته که به دلیل بازی کردن برای دو تیم باشگاهی در طول یک فصل، نمی تواند تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ برای باشگاه دیگری به میدان برود و بنابر این، پیوستن او به باشگاه مارسی فرانسه فعلا نمی تواند انجام شود، اما ممکن است در فصل آینده اتفاق بیافتد.

منبع ورزش سه
کلید واژه :

کلوب بروژ

،

باشگاه بلژیکی

،

کاوه رضایی

ثبت نظرات
captcha