قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
بانک ملی محل تبلیغات شما اینجاست 2 بانک سپه محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۷۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فروش آیفون های جدید به در بسته خورد

به نظر می رسد که پیش بینی های اپل برای تولید و فروش گوشی های جدید مدل ۲۰۱۹ خود بسیار کمتر از آنچیزی است که به هنگام معرفی این محصولات تصور می شد.

فروش آیفون های جدید به در بسته خورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، چندی پیش بود که اخباری مبنی بر دستور کاهش تولید آیفون های ارزان قیمت و مقرون بصرفه مدل ۲۰۱۹ اپل (آیفون ایکس آر) به سازندگان چینی آن نظیر فاکسکان منتشر شد که به دلیل کاهش برآورد میزان استقبال کاربران از این محصول بود.

وال استریت ژورنال به تازگی گزارش جدیدی داده است که نشان می دهد تمامی مدل های ۲۰۱۹ آیفون های اپل از آنچه که قبلا توسط تحلیلگران و خود شرکت اپل پیش بینی شده بود، کمتر به فروش خواهند رفت بنابراین اپل در صورتی که بیشتر از تقاضای مشتریان، کاربران و مصرف کنندگان نهایی اقدام به تولید گوشی های هوشمند جدید خود کند، متحمل ضرر و زیان گسترده ای خواهد شد.  

کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری و بازار جهانی موبایل در خصوص تشریح علت این مساله خاطرنشان کرده اند که آیفون های جدید علی رغم تلاش اپل برای بهبود کیفیت و ظاهر این محصولات، قابلیت های بسیار خارق العاده و شگفت انگیزی ندارد ولی در عین حال قیمت بسیار بالایی دارد.

حالا پیش بینی می شود که اپل در پیش بینی های خود برای فروش آیفون های جدید به درهای بسته خورده است بنابراین انتظار می رود که استراتژی های فروش خود را در ماههای آینده تغییر دهد تا بتواند سهم بزرگی از بازارهای جهانی موبایل را به خود اختصاص دهد.

سپتامبر سال جاری میلادی بود که اپل در جریان رویدادی محصولات جدید خود را اعم از سه مدل آیفون جدید معرفی و رونمایی کرد.

انتهای پیام

کلید واژه :

فروش آیفون های جدید

،

گوشی های جدید مدل ۲۰۱۹

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha