پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۷۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سابق پی اس جی:

من شاهد مذاکرات رئال مادرید و ونگر بودم

شارل ویلنوو، مدیر سابق باشگاه پاری سن ژرمن مدعی شد که رئال مادرید سعی داشته آرسن ونگر را راضی کند تا روی نیمکت این تیم بنشیند.

من شاهد مذاکرات رئال مادرید و ونگر بودم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سال 2005 تا 2011، پیش از حضور ناصر الخلیفی و تیم قطری در پاری سن ژرمن، این باشگاه 7 مدیر متفاوت را روی صندلی ریاست خود نشاند. یکی از آن ها، شارل ویلنوو بود که بین سال های 2008 تا 2009 ریاست باشگاه را برعهده داشت. حال او مدعی شد که شخصا مشاهده کرده رئال مادرید در حال مذاکره با آرسن ونگر، سرمربی آرسنال بوده است.

 

 

 

 

او گفت:" دو باشگاه همواره ونگر را به عنوان مربی می خواستند. یک روز در ایتالیا به یک باشگاه رفتم و دیدم که رئال مادرید در حال مذاکره با ونگر است. ولی او تصمیم گرفت در آرسنال بماند."

 

البته ویلنوو فاش نکرد که این مذاکرات در دوران ریاست او بر باشگاه پی اس جی بوده یا نه زیرا ونگر بین سال های 1996 تا 2018 هدایت آرسنال را برعهده داشت و مشخص نیست رئال در چه زمانی به دنبال او بوده است.

 

ویلنوو همچنین تایید کرد که بایرن مونیخ نیز به شدت به دنبال ونگر بود. او گفت:" پس از دوران خوب ونگر در موناکو، بایرن به شدت به دنبال او بود، به خصوص اینکه ونگر 4 زبان بلد بود."

منبع ورزش سه
کلید واژه :

شارل ویلنوو

،

رئال مادرید

،

تیم قطری

ثبت نظرات
captcha