پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۷۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تارتار و انگیزه تکرار پیروزی مقابل علی منصور

سرمربی پارس جنوبی جم انگیزه زیادی برای تقابل با علیرضا منصوریان دارد؛ او تیمش را برای کسب دومین پیروزی متوالی مقابل ذوب آهن به زمین می فرستد.

تارتار و انگیزه تکرار پیروزی مقابل علی منصور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پارس جنوبی جم بعد از برد روحیه بخش مقابل پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر روز شنبه مقابل ذوب آهنی قرار می گیرد که علیرضا منصوریان را به تازگی به عنوان سرمربی انتخاب کرده و همه نگاه ها به اولین حضور او روی نیمکت سبزپوشان اصفهانی است.


تقابل مهدی تارتار و علیرضا منصوریان در این مسابقه یکی از تقابل های جذاب خواهد بود. سال گذشته این تقابل در قالب مسابقه پارس جنوبی جم و استقلال تهران انجام شد که در جم شاگردان مهدی تارتار در روزهایی که استقلال شرایط خوبی نداشت تیم علیرضا منصوریان را با نتیجه دو بر صفر شکست دادند و حالا بار دیگر این دو مربی جوان روبه روی هم قرار می گیرند.


منصوریان تیمی را تحویل گرفته که سوابق زیادی در فوتبال ایران دارد اما نتایج ضعیفی کسب کرده، با این حال شوک تغییر مربی می تواند بر هر تیمی موثر باشد. این در حالی است که تارتار نیز انگیزه زیادی برای کسب تکرار پیروزی سال گذشته مقابل ذوبی ها دارد.


پارس جنوبی اگرچه مشکلات مالی دارد اما تارتار هرگز اجازه نداد این مشکلات بر کیفیت فنی تیمش تاثیر بگذارد و همواره سعی کرده آرامش را به بازیکنانش القا کند. از این رو او روز شنبه نیز پارس جم را برای برد به زمین می فرستد و امیدوار است 3 امتیاز دیگر به اندوخته تیمش واریز شود.

 

 

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

پارس جنوبی جم

،

علیرضا منصوریان

،

مهدی تارتار

ثبت نظرات
captcha