پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۷۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آخوندی به جای فرافکنی و تهمت زدن اسنادش را به قوه قضاییه بدهد/ با شانتاژ نمی توان زبان منتقدین را بست

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه آخوندی به جای فرافکنی و تهمت زدن به منتقدین بهتر است اسنادش را به قوه قضاییه بدهد، گفت: نمی توان با شانتاژ بازی زبان منتقدین را بست.

آخوندی به جای فرافکنی و تهمت زدن اسنادش را به قوه قضاییه بدهد/ با شانتاژ نمی توان زبان منتقدین را بست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد امیرآبادی فراهانی دبیر هیأت رئیسه و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتهام زنی عباس آخوندی و منتقدانش مبنی بر وجود شانتاژ علیه او زمان انتخاب شهرداری تهران گفت: بهتر است وزیر سابق راه و شهرسازی به جای فرافکنی و تهمت زدن به منتقدین اگر اسنادی در خصوص فساد در اختیار دارد به قوه قضاییه ارائه دهد چرا که او اعلام کرده منتقدینش از بیت المال ریخت و پاش کرده و درگیر فساد هستند.

وی افزود: من زمانی که به آخوندی در خصوص اعطای آپارتمان به قضات دادگستری انتقاد کردم در برابر این انتقاد در جلسه رسمی و قانونی سند این کار را ارائه کردند لذا اگر آخوندی با حمله به منتقدینش تلاش دارد با شانتاژ بازی و فرافکنی از پاسخگویی فرار کند بهتر است بداند که با این گونه کارها نمی توان زبان منتقدین را بست.

این عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: رئیس جمهور در مراسم تحلیفش از پناه بردن به خدا برای بستن دهان منتقدین گفت در حالی که به نظر می رسد برخی دولتمردان با اتهام زنی به دنبال همین کار هستند.

وی با بیان اینکه با آنکه در مجلس منتقد بسیاری از برنامه های دولت هستم اما در زمان هایی که احساس می کنم دولت تلاش می کند مشکلات مردم را حل کند به آن کمک کرده ام که نمونه  آن حضور در جلسات مختلف کمیسیون تلفیق است چرا که بیشترین کمک ها را به دولت انجام داده ام ولی متأسفانه دولتمردان با فرافکنی و تهمت زدن به منتقدینی که از سر دلسوزی به دنبال رفع مشکلات مردم هستند به دنبال آن هستند که از پاسخگویی فرار کنند.

امیرآبادی با اشاره به اظهارات اخیر ظریف مبنی بر وجود پولشویی گسترده در ایران، گفت: وزیر خارجه به منتقدینش اتهاماتی را وارد کرده است ولی اگر زمانی به ما بگویند که اموالتان را اعلام کنید این آمادگی در بین منتقدین دولت وجود دارد که کل اموالشان را اعلام کنند و من و دیگر همکارانم به آنها خواهیم گفت که چه اموالی داریم. 

نماینده مردم قم در مجلس با تأکید بر اینکه آخوندی باید پاسخگوی حضور پنج ساله اش در وزارت راه و شهرسازی باشد و گزارشی از اقداماتش به مردم ارائه دهد، تصریح کرد: چون وزیر سابق راه و شهرسازی اقدام خاصی انجام نداده است گزارشی هم در این خصوص ندارد چرا که او در این سال ها مسکن را به رکود برده و اشتغال موجود در این بخش و صنعت وابسته به آن را نابود و به تعطیلی کشانده است.

وی افزود: متأسفانه در مجلس قوانین به خوبی تصویب و اجرا نمی شود و با آنکه بارها سؤالات مختلفی ارائه شده است تا مسئولین پاسخگوی اقدامات خود باشند اما در نهایت به دلایل مختلف جلسات استیضاح دولتمردان رأی نمی آورد. 

امیرآبادی با بیان اینکه آخوندی بارها در مجلس استیضاح شد ولی رأی آخر را نیاورد، از نامه نمایندگان مجلس با امضای 160 نفر به منظور تقدیر از اقدامات آخوندی انتقاد کرد.

انتهای پیام

منبع فارس

منبع فارس
کلید واژه :

عباس آخوندی

،

فرافکنی و تهمت زدن

،

قوه قضاییه

ثبت نظرات
captcha