پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۶۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سینما در تیران و کرون با استقبال مردم مواجه نشد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: نمایش و اکران تولیدات سینمای کشور در قالب طرح سینما سلام در این شهرستان با استقبال عمومی مواجه نشده است.

سینما در تیران و کرون با استقبال مردم مواجه نشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اقبال صالحی افزود: طرح نمایش برخی فیلم های سینمای کشور ماهانه تنها 500 تماشاچی داشته است که این جمعیت پاسخگوی هزینه های طرح نیست.
وی با بیان اینکه اگر استقبال از سینما سلام در این شهرستان افزایش پیدا نکند این طرح ادامه نخواهد یافت ، افزود: تاکنون برای حفظ سینما در تیران تلاش های زیادی صورت گرفته اما برای تداوم فعالیت آن نیاز به مشارکت بیشتر مردم و مسئولان محلی است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون ادامه داد: ادارات خدماتی مانند آب و فاضلاب، شرکت گاز و برق برای تشویق مشترکان خوش حساب و دارای مصرف بهینه می توانند بلیط سینما توزیع کنند که علاوه بر فرهنگ سازی مدیریت مصرف، برای کمک به رشد سینما نیز موثر است.
وی همچنین نقش فعالیت های هنری در انتقال مفاهیم زندگی را مهم خواند و گفت: فعالیت های فرهنگی و هنری از جمله تماشای فیلم در سینما از اقبال کمتری از طرف مردم مواجه است و برای ترویج چنین فرهنگ هایی نیاز به گذر زمان است.
طرح سینما سلام از یک سال پیش تاکنون به منظور اکران فیلم های سینماهای کشور در محلات تیران و کرون آغاز شد.
شهرستان تیران و کرون با بیش از 72 هزار نفر جمعیت ، دارای سالن سینما و یا مجتمع فرهنگی و هنری نیست.

انتهای پیام 

منبع ایرنا
کلید واژه :

اقبال صالحی

،

طرح سینما سلام

،

اکران فیلم های سینماهای کشور

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha