قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۵۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آ اس هم گزارش بیلد را تایید کرد:

خامس تابستان آینده به رئال برمی گردد

بعد از آنکه روزنامه ی آلمانی بیلد مدعی شد خامس رودیگز ستاره ی بایرن مونیخ تابستان آینده به رئال مادرید برمی گردد روزنامه ی آ اس هم این خبر را تایید کرد.

خامس تابستان آینده به رئال برمی گردد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه ی آلمانی بیلد دیروز اعلام کرد که خامس رودریگز ستاره ی کلمبیایی بایرن مونیخ که به عنوان یار قرضی از رئال به این تیم پیوسته بعد از پایان فصل جاری در تابستان آینده به مادرید بازخواهد گشت و حالا روزنامه ی اسپانیایی آ اس هم با تایید خبر بیلد مدعی شد بایرن از گزینه ی خود برای دائمی کردن قرارداد خامس استفاده نخواهد کرد تا او تابستان آینده به رئال بازگردد.


 
خامس 27ساله اخیراً از مصدومیت از ناحیه ی ساق پا رنج می برد و گفته می شود از شرایط خود در باشگاه آلمانی ناراضی است و قصد دارد در اولین فرصت به رئال بازگردد. فرصتی که به گفته ی بیلد و آ اس تابستان آینده خواهد بود.

 

 

این بازی ساز کلمبیایی در تابستان 2017 با یک قرارداد دوساله از رئال به عنوان بازیکن قرضی به بایرن ملحق شد ولی از ابتدای فصل جاری با منصوب شدن نیکو کوواچ به سرمربی گری بایرن مونیخ چندان به میدان فرستاده نشده و به نظر می رسد او در برنامه های کوواچ جایگاهی ندارد.

 

 این در حالی است که بایرن بر اساس قراردادی که در زمان جذب خامس به عنوان بازیکن قرضی با رئال مادرید منعقد کرده از این گزینه برخوردار است که در پایان مهلت قرارداد با پردداخت 35 میلیون یورو این ستاره ی کلمبیایی را به صورت قطعی بایرنی کند. ولی گزارشهای بیلد و آ اس نشان می دهد که مسئولین بایرن قصدی برای استفاده از این گزینه ی خود ندارند.

 

خامس که پیش از پیوستن به رئال مادرید  سابقه ی بازی در باشگاه های پورتو و موناکو را هم دارد سه فصل در مادرید بازی کرد و به همراه غول بزرگ سفیدپوش اسپانیا دو جام قهرمانی باشگاه های اروپا را فتح کرد. اما خامس در آخرین فصل حضورش در مادرید در یک فصل لالیگا تنها در 13 بازی به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفت و دلخوری هایش باعث شد در پایان آن فصل به عنوان بازیکن قرضی به بایرن منتقل شود.

منبع؛ ورزش سه

منبع ورزش سه
کلید واژه :

خامس

،

رئال مادرید

،

فوتبال

ثبت نظرات
captcha