پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۵۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت آپارتمان در تهران

در حال حاضر نیز با توجه به کاهش حجم متقاضیان مصرفی در بازار و همچنین افزایش قیمت های پیشنهادی از سوی مالکان، تعداد فایل هایی که با رنگ سبز در بازار عرضه می شوند به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده اند.

قیمت آپارتمان در تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بررسی وضعیت فایل‌های آماده فروش در بنگاه‌های املاک و سامانه‌های مجازی معاملات املاک نشان می‌دهد حجم فایل‌های سبزرنگ یعنی دسته‌ای از واحد‌های مسکونی که با قیمتی کمتر از میانگین قیمت منطقه در هر مترمربع از سوی مالک پیشنهاد شده‌اند نسبت به ماه گذشته کمتر شده است.

برخی از فایل‌های آماده فروش در بنگاه‌های املاک و سامانه‌های مجازی خرید و فروش ملک که با قیمتی کمتر از میانگین قیمت هر مترمربع واحد مسکونی ارائه می‌شوند با رنگ سبز شناخته می‌شوند. این فایل‌ها عمدتا در هر بازه زمانی بازار مسکن بخشی از واحد‌های آماده فروش را تشکیل می‌دهند؛ البته بسته به شرایط بازار حجم این فایل‌ها در بازار زیاد یا کم خواهد شد.

در حال حاضر نیز با توجه به کاهش حجم متقاضیان مصرفی در بازار و همچنین افزایش قیمت‌های پیشنهادی از سوی مالکان، تعداد فایل‌هایی که با رنگ سبز در بازار عرضه می‌شوند به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده‌اند.

نکته جالب آنکه عمده فایل‌های سبز (قیمت مناسب) رنگ موجود در بازار نیز به واحد‌های مسکونی با عمربنای بالا (بیش از ۱۰ سال) اختصاص پیدا کرده است. در عین حال آپارتمان‌های مسکونی با عمربنای کمتر از ۱۰ سال نیز که به‌عنوان فایل قیمت مناسب معرفی شده‌اند عمدتا فایل‌هایی است که مالک آن‌ها تمایل به فروش فوری دارد.

مطابق با آخرین گزارش رسمی از سوی بانک مرکزی درباره تحولات قیمتی بازار مسکن، متوسط قیمت هرمترمربع آپارتمان مسکونی در شهر تهران به ۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.

منبع دنیای اقتصاد

منبع فردا نیوز
کلید واژه :

قیمت آپارتمان

،

قیمت آپارتمان در تهران

،

میانگین قیمت

ثبت نظرات
captcha