پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۵۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز به کار چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی از فردا

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش فردا آغاز به کار خواهد کرد.

آغاز به کار چهارمین جشنواره  ملی اسباب بازی از فردا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مراسم گشایش چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش فردا برگزار می شود.

این جشنواره در سه بخش تخصصی، ترویجی و علمی، برنامه های متنوعی را آماده کرده است و مخاطبان را با ۱۳۰۰اسباب بازی تولیدی آشنا می کند.

جشنواره چهارم با تغییرهای اجرایی و ساختاری نسبت به دوره های قبل و با مشارکت انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی برای نخستین بار رویکردی تخصصی را دنبال خواهد کرد. 

در سالن ۲هزارمتری این نمایشگاه و برای نخستین بار ۸۰ تولیدکننده به معرفی تولیدات خود به متخصصان خواهند پرداخت همچنین معرفی و بررسی این محصولات و حضور کارشناسان سبب خواهد شد تا چالش های پیش روی صنعت واکاوی و بازشناسی شود.

کمیته علمی این جشنواره نیز با برگزاری یک همایش، ۴ نشست و ۵ کارگاه به بررسی چالش های این صنعت خواهد پرداخت.

همچنین داوران این جشنواره پس از بررسی آثار در سه بخش ایده بازار، اسباب بازی های ثبت شده و اسباب بازی های دارای مجوز تولید، جوایز برگزیدگان را روز ۳۰ آبان اهدا خواهند کرد؛ مانند سال گذشته دفتر فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز جایزه ای را با عنوان جایزه فن آوری به سه برگزیده اعطا می کند.

علاقه مندان همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹امکان بازدید از بخش های مختلف جشنواره و یا حضور در نشست های علمی را خواهند داشت؛ چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع فارس
کلید واژه :

جشنواره ملی اسباب بازی

،

سورنا ستاری

،

اسباب بازی

ثبت نظرات
captcha