پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۵۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لژیونر بلژیکی، مدعی جدید ورود به ترکیب ایران (عکس)

علی قلی زاده هافبک تیم شارلوا بلژیک حالا یکی از مدعیان اصلی ورود به ترکیب اصلی تیم ملی است و برای قرار گرفتن در لیست تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا تلاش می کند.

لژیونر بلژیکی، مدعی جدید ورود به ترکیب ایران (عکس)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هافبک ایرانی تیم شارلوا بلژیک این روزها وضعیت خوبی را در ژوپیر لیگ پشت سر می گذارد و با دعوت به اردو های تیم ملی دوران اوج خود را طی می کند. قلی زاده که با تصمیم عجیب کی روش علی رغم خط خوردن از لیست تیم ملی برای جام جهانی روسیه کنار آن ها حضور داشت کمر همت بسته است که این مرتبه به لیست ۲۳ نفره مدنظر سرمربی راه پیدا کرده و برای حضور در زمین مسابقه بجنگد.

 


او در بازی روز گذشته مقابل ترینیداد و توباگو با جانشینی کریم انصاری فرد تنها ۱۵ دقیقه فرصت برای خودنمایی داشت و با تکیه به سرعت و تکنیکش توپ را به خوبی برای تیم ملی حفظ و به جریان درآورد. در دقایق آخر مسابقه هم با داخل پای چپ پاس زیبایی را به محوطه جریمه فرستاد که ضربه رامین رضاییان پس از برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد. بی شک قلی زاده با ادامه این نمایش در تیم باشگاهی و اردوی های تیم ملی راهی بزرگترین تورنمنت  قاره کهن در سطح ملی خواهد شد. البته که قرار گرفتن در ترکیب اصلی کار بسیار سختی است و باید بر روی قلی زاده به عنوان یک تعویض طلایی از سوی کارلوس کی روش حساب کرد.

 


عکس: امیرحسین خیرخواه

 

منبع ورزش سه
کلید واژه :

لژیونر بلژیکی

،

شارلوا بلژیک

،

هافبک ایرانی

ثبت نظرات
captcha