پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۵۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چراغ سبز دولت به ماندن تاج در فدراسیون فوتبال/صالحی امیری: ادامه فعالیت «تاج» بلامانع است

رئیس کمیته ملی المپیک در مصاحبه با تارنمای این سازمان اعلام کرد که «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال بر اساس ماده 60 قانون خدمات کشوری می تواند در این فدراسیون فعالیت خود را ادامه دهد.

چراغ سبز دولت به ماندن تاج در فدراسیون فوتبال/صالحی امیری: ادامه فعالیت «تاج» بلامانع است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تارنمای کمیته ملی المپیک روز پنجشنبه به نقل از سید رضا صالحی امیری نوشت: در پی جلسات فشرده ای که با وزیر ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون فوتبال داشتیم، مقرر شد تاج به خدمت خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهند.
وی با تقدیر از فعالیت های فدراسیون فوتبال و موفقیت های ارزشمند آن گفت: فوتبال در شرایط حساس کنونی نیاز به آرامش دارد و نتایج و عملکردها نشان می دهد عملکرد فوتبال در سال های اخیر درخشان و افتخارآمیز بوده است.
رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر ارزیابی مثبت وزیر ورزش و جوان از عملکرد فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در آستانه جام ملت های آسیا هستیم و همه باید تمام توان و ظرفیت خود را برای موفقیت تیم ملی در کنار هم قرار دهند.
صالحی امیری با اشاره به قانون ماده 60 خدمات مدیریت کشوری گفت: بر اساس این قانون تاج می تواند خود را از حالت بازنشستگی به اشتغال مجدد با رعایت قانون برگرداند.
رئیس کمیته ملی المپیک افزود: انصافا تاج بارها اعلام کرد در مسیر قانون قرار دارد و خود را ملزم به اجرای آن می داند. اکنون نیز شرایطی مهیا شده است که بتوانیم از ظرفیت و توانمندی وی در چارچوب قوانین و مقررات کشور استفاده کنیم و امیدوارم روال قانونی اعاده به خدمت او انجام شود.

انتهای پیام /*

منبع ایرنا
کلید واژه :

قانون منع به کارگیری

،

فیفا

،

فدراسیون فوتبال

،

سراج

،

صالحی امیری

ثبت نظرات
captcha