پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۴۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کامبیز دیرباز: سیاست تلویزیون، غم نیست

کامبیز دیرباز در حالی از احتمال حضور دوباره اش در تئاتر خبر می دهد که معتقد است سیاست تلویزیون، غم نیست.

کامبیز دیرباز: سیاست تلویزیون، غم نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره اینکه گفته می شود محتوای برنامه های تلویزیون بیشتر از شادی دارای غم و اندوه است، اظهار کرد: من با این موضوع هم عقیده نیستم. حدود ۲۰ روز دیگر سریال ما به نام «شرایط خاص» کار وحید امیرخانی روی آنتن می رود که یک اثر شیرین و مفرح است. امیدوارم این سریال پخش شود و مردم آن را دوست داشته باشند.

او ادامه داد: می دانم یکی از سیاست های آقای پورمحمدی (قائم مقام معاون سیما) این بود که کارهای خیلی غم انگیز انجام ندهند. اما به هر حال در سینما و تلویزیون دچار فقر فیلمنامه نویسی هستیم. شاید سریال نویس طنز در تلویزیون کم داریم و اگر هم داریم در تلویزیون کار نمی کنند.

دیرباز در پاسخ به این پرسش که چرا عده ای از نویسندگان و هنرمندان حوزه طنز دیگر با تلویزیون همکاری ندارند؟ بیان کرد: باید از خودشان بپرسید من نمی دانم. ما برنامه هایی مانند «دورهمی» و «خندوانه» داشتیم. به نظر من نمی رسد سیاست برنامه گذاران تلویزیون این باشد که برنامه ها را به سمت غم و درد ببرند. با قائم مقام معاون سیما از نزدیک صحبت کردم، او خیلی موافق بود کار شاد و کمدی ساخته شود اما شاید بضاعت فیلمسازها و نویسندگان ما این باشد.

این بازیگر درباره فعالیت های هنری خود نیز گفت: در حال خواندن دو نمایشنامه تئاتر هستم. امیدوارم بتوانم روی صحنه برگردم زیرا ۱۰ سال از صحنه دور بودم. حضور من در اجرای تئاتر تا یکی ـ دو هفته دیگر قطعی می شود.

 

انتهای پیام

منبع ایسنا

منبع ایسنا
کلید واژه :

کامبیز دیرباز

،

شرایط خاص

،

آقای پورمحمدی

ثبت نظرات
captcha