پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۴۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روبرتو مارتینز:

با منچستریونایتد بر سر فلینی جنگ نداریم

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، تاکید کرد که علی رغم بازگشت سریع مروان فلینی به میادین، با منچستریونایتد بر سر آمادگی او جنگ ندارد.

با منچستریونایتد بر سر فلینی جنگ نداریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فلینی به دلیل عدم آمادگی پس از مصدومیت ماهیچه ران، برای دیدارهای پپیش روی بلژیک مقابل ایسلند و سوئیس دعوت نشد. اما ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ، به دلیل مصدومیت پل پوگبا، از فلینی در دربی منچستر در ترکیب اصلی استفاده کرد.

او در این دیدار 90 دقیقه بازی کرد و مارتینز از اینکه اجازه دعوت کردن او را پیدا نکرد، ابراز تعجب کرد. اما این مربی اسپانیایی تاکید کرد که این مسئله باعث ایجاد تنش بین دو طرف نشده است.

او گفت:" آنچه در مورد مروان فلینی رخ داد، اتفاقی است که دائما در رختکن تیم ها رخ می دهد. به خاطر شرایطی، او باید بازی می کرد و این شگفت انگیز بود که او 90 دقیقه در سطحی شگفت انگیز بازی کرد؛ بنابراین این خبر فوق العاده ای برای ماست.

 

 

ما جمعه گذشته م با توجه به اطلاعاتی که در مورد همه بازیکنان به دست آوردیم، در مورد فهرست تصمیم گیری کردیم و این فرصت خوبی بود که برنامه هایی که داشتیم را ادامه بدهیم.

اما اینکه مروان این هفته 90 دقیقه بازی کرد، خبر خوبی بود. این به آن معنا بود که او به آمادگی کامل، خیلی نزدیک شده است و هرگاه نیاز باشد، او آماده است تا برای تیم ملی بازی کند.

کادر پزشکی دو تیم گفتگوی های خیلی خوبی داشتند و بهترین تصمیم گرفته شده است. همه ما با هم کار می کنیم و جنگی با منچستریونایتد نداریم. این شرایطی نیست که ما به دنبال گرفتن انتقام آن از کسی باشیم."

منبع ورزش سه
کلید واژه :

روبرتو مارتینز

،

سرمربی تیم ملی بلژیک

،

مروان فلینی

ثبت نظرات
captcha