قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
روزنامه ها
بانک ملی محل تبلیغات شما اینجاست 2 بانک سپه محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۱۹۴۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«رابرت دنیرو» رئیس جمهور آمریکا را فحش باران کرد

رابرت دنیرو بازیگر اسکاری هالیوود، با الفاظ رکیک از «دونالد ترامپ» یاد کرد و او را حرامزاده خواند!

«رابرت دنیرو» رئیس جمهور آمریکا را فحش باران کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از وِرایِتی،  دو روز  از بازی رابرت دنیرو در نقش «رابرت مولر» بازرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در «برنامه زنده شنبه شب» می گذرد که دنیرو «دونالد ترامپ» را به باد شدیدترین توهین ها گرفت. 

رابرت دنیرو بازیگر مطرح سینما که هنگام اهدای جایزه به بیلی کریستال در مراسمی در نیویورک روی سن رفته بود، بار دیگر لفاظ رکیکی را نثار دونالد ترامپ کرد.

دنیرو روز دوشنبه در مراسم اهدای جوایز «فریارز کلاب اینترتینمنت آیکان اِواردز» در شهر نیویورک، حین اهدای جایزه به «بیلی کریستال» به شوخی ناسزایی به او گفت و سپس ضمن چشمک زدن به او و جمعیت حاضر گفت: ببخشید، آن آدم آشغال بی سر و پا که در کاخ سفید است (دونالد ترامپ) آنقدر مرا عصبانی کرده که به اشتباه که می خواستم به او فحش بدهم به بیلی فحش دادم. اینجا باید او را هو کرد. مرگ بر این ترامپ حرامزاده!!!

اگرچه هنرپیشه فیلم «گاو خشمگین» به شوخی گفت بیلی کریستال باید به جای او رئیس جمهور باشد (آنچه که ما نیاز داریم یک کمدین بزرگ است) او نتیجه گرفت که ناتوانی کریستال در دروغ گویی و عدم رسوایی های متعدد او باعث رد صلاحیتش به عنوان رئیس جمهور آمریکا ـ یعنی جایی که ترامپ نشسته ـ می شود. به آن اندازه که ما از شما در کاخ سفیدی که سفیدتر از این نمی شود بهره ببریم، نظر من این است که بهترین کار این است که شما آنجا که هستید، باشید و بدون شباهت به هیچ کس ما را بخندانید و سرگرم کنید.

بیلی کریستال مهارت های کمدی در فیلم ها و برنامه هایی با محتوای سیاسی داراست. خود او در سال ۱۹۹۲ سوژه یکی از نقدهای «فریارز کلاب» بود. بیلی کریستال همبازی «رابرت دنیرو» در فیلم «این را تحلیل کن» نیز است.

انتهای پیام/

کلید واژه :

رابرت دنیرو

،

بازیگر هالیوود

،

دونالد ترامپ

ثبت نظرات
captcha